اخر فیلم شنای پروانه

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

اخر فیلم شنای پروانه

فیلم شنای پروانه با ژانر درام و رازآلود به کارگردانی محمد کارت است فیلم شنای پروانه از موفق‌ ترین فیلم‌ های جشنواره فیلم فجر سال ۹۸ بود . محمد کارت با اولین فیلم سینمایی خود که همان شنای پروانه است توانست از بسیاری از رقیبان پرآوازه‌ ی خود سبقت بگیرد و سیمرغ با اهمیت بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را دریافت کند.

فیلم شنای پروانه ۵ سیمرغ دیگر هم به دست آورد مانند:

بهترین نقش مکمل مرد برای امیر آقایی ؛

اخر فیلم شنای پروانه

و بهترین نقش مکمل زن برای طناز طباطبایی

اخر فیلم شنای پروانه
خلاصه داستان این فیلم این‌ گونه است که در مورد پروانه و خانواده شوهر وی می‌ باشد فیلمی از پروانه به‌ صورت برهنه در استخر پخش‌ شده است که موضوع این فیلم سینمایی را رقم می‌زند.

شاید برای شما هم جذاب باشد که بدانید نهایتا اخر فیلم شنای پروانه چه خواهد شد که ما در ادامه اطلاعات مهمی از اخر سریال شنای پروانه خدمت شما ارائه می‌دهیم.

در آخر فیلم شنای پروانه نقش اصلی داستان به‌ نحوی قهرمان داستان هدفی که در طول فیلم به‌دنبال آن است را رها می‌ کند و به سمت یک کار دیگر و از بین بردن شرارت و نامردی می‌ رود. که در این راه حاضر است برادر خود را نیز از دست بدهد این‌ که حجت در این تصمیم انتقام شخصی نمی‌ گیرد و مصیب را با پول خودش به کام مرگ می‌ کشاند ابتکار بسیار زیبایی بود که فیلم را با یک جهش بزرگ به سمت جهانی امید بخش می‌ کشاند.

فیلم تصادفی :  سریال خنده‌ دار

در این فیلم فقط جواد عزتی و همچنین پدر حجت و هاشم توانسته‌ اند از نقش پیچیده و سخت خود بربیایند اما دیگر بازیگران متأسفانه در این نقش موفق نبوده و گاهاً موجب نقص فیلم هم شده‌ اند .

نکته‌ای که در این فیلم قابل‌ توجه است طراح صحنه و لباس می‌ باشد که برای یک فضای سنتی پایین شهری بسیار دقیق است در پایان باید بگوییم که شنای پروانه یک فیلم بسیار خوب در فضای سینمای ایران است که نه هزینه زیادی مانند فیلم متری ۶ نیم کرده و نه سیاهی و بیچارگی مردمش مانند مردم در فیلم ابد و یک روز بوده‌ است شاید تنها نکته منفی این فیلم در مقابل فیلم‌ هایی که نام‌ برده شد اسم نه‌ چندان دل‌ چسبی که برای این فیلم گذاشته‌ اند بوده‌ است.

اخر فیلم شنای پروانه

اخر فیلم شنای پروانه

اخر فیلم شنای پروانه

اخر فیلم شنای پروانه عاقلانه‌ ترین سینمایی‌ ترین و پخته‌ ترین پایانی بود که می‌ توانستیم برای یک فیلم پرماجرا متصور شویم در سکانس پایانی فیلم شنای پروانه که کم‌ دیالوگ ترین آن هم بود لبریز از پختگی و تجربه در فیلم‌ نامه است این تجربه در حالی شکل می‌ گیرد که محمد کارت ۳۳ سال سن دارد و اولین فیلم سینمایی خودش را به نام شنای پروانه ساخت است همچنین حسین دوماری و پدرام پور امیری کارگردان‌ های شنای پروانه می‌ باشند که هنگام نوشتن فیلنامه شنای پروانه تنها ۲۴ سال سن داشتند که قابل تقدیر است.

اخر فیلم شنای پروانه

اخر فیلم شنای پروانه

جواد عزتی که در فیلم شنای پروانه نقش حجت را بازی کرد در سکانس آخر هنگامی‌ که سر سفره شام نشسته بود به‌ جای این‌ که غذا بخورد به فکر عمیقی فرو می‌ رود و تصمیم می‌ گیرد از سرنوشت برادرش که نقش آن را امیر آقایی به نام هاشم بازی می‌ کند چیزی نگوید اما یک طوری اعلام کند که دیگر خانواده‌ اش به آزادی او امیدی نداشته باشند .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال محموله خاموش Silent Carog 2022

نگاه‌های پرسشگر و سنگین اعضای خانواده حجت این‌ گونه قصه را روایت می‌ کند که انگار می‌ دانند که حجت راز بزرگی دارد که نمی‌ خواهد آن‌ ها را در جریانش قرار دهد در پایان حجت سعی می‌کند اطلاعاتی از آنچه که می‌ داند به‌طور مختصر بدهد و به طوری خانواده‌ اش را از اعدام برادرش هاشم مطمئن کند …

 

به اخر فیلم شنای پروانه امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian