اولین سریال شبکه نمایش خانگی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

برای دانستن اولین سریال شبکه نمایش خانگی ابتدا باید اطلاعاتی از جمله معرفی شبکه نمایش خانگی را به شما ارائه دهیم .
رسانه خانگی یا شبکه نمایش خانگی به ناشر فیلم ویدئویی یا سریال گفته می‌ شود یک رسانه خانگی ممکن است توزیع یک فیلم را انجام دهد یا ممکن است خود دست به تولید بزند و محصول را تولید کند .

امروز با جذب بخش بسیار زیادی از مخاطبان و بینندگان خاص شبکه نمایش خانگی توانسته‌ است در جایگاه برنامه تلویزیونی ۲ میلیون خانواده را در پوشش پیام خود قرار دهد از مهم‌ترین مزیت این رسانه پیوندی است که بین اعضای خانواده‌ها ایجاد می‌کند .

اولین سریال شبکه نمایش خانگی

اولین سریال شبکه نمایش خانگی

این شبکه با پخش سریال‌ های ایرانی و خارجی توانسته‌ است خانواده را گرداگرد هم در بیاورد تا با یکدیگر بتوانند این برنامه تلویزیونی را تماشا کنند این رسانه از بهترین و مؤثرترین روش تبلیغاتی بهره‌ مند است که این خود باعث می‌ شود تا درآمد های بیشتری به فیلم‌ سازان برسد .

با توجه به هزینه بسیار پایین‌تر این شبکه نسبت‌ به صداوسیما می‌ توان گفت این شبکه در موفقیت و افزایش بازده شرکت‌ ها کارخانجات و برندهای داخلی و خارجی بسیار مؤثر می‌باشد .

اولین سریال شبکه نمایش خانگی چه بوده است

می‌ خواهیم تاریخچه سریال‌ سازی شبکه خانگی را با یکدیگر بررسی کنیم. سال ۱۳۸۹ بود که سریال خارجی فرار از زندان در شبکه نمایش خانگی پخش شد این توزیع بسیار موفق بود و فروش‌ های زیادی داشت و پس‌ از آن قلب یخی توسط لطیفی شروع به کار کرد اما این سریال زیاد موفق نبود ولی به دلیل داشتن یکسری سکانس‌ ها که باعث جذابیت بیشتر این سریال شده بود به طوری که بعضی از خطوط قرمز جامعه ما را می‌ شکست فروش موفقی نیز داشت .

اولین سریال شبکه نمایش خانگی

اولین سریال شبکه نمایش خانگی

در حالی‌ که قلب یخی در حال پخش روی شبکه نمایش خانگی بود هم‌ زمان با آن قهوه تلخ مهران مدیری نیز شروع به کار و توزیع شد قهوه تلخ احتمالاً پر فروش‌ ترین سریال تاریخ شبکه نمایش خانگی بوده‌ است راز موفقیت این سریال تبلیغات شهری فراوانی بود که برای این سریال انجام می‌ شد اما پس‌ از چند ماه این سریال متوقف شد آن‌ هم به دلیل اختلافات بین عوامل این سریال بود که این اتفاق رخ داد .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال 42 روز در تاریکی Days Of Darkness 42 2022

پس‌  از این شکست مهران مدیری سعی کرد تا اتفاقات تلخ سریال قهوه تلخ را با ساختن سریال‌ هایی چون ویلای من، شوخی کردم و عطسه جبران کند که این اتفاق نیز با شکست مواجه شد و پس‌ از این اتفاق‌ ها مهران مدیری به صدا و سیما بازگشت.

بعد از سریال‌ هایی که نام بردیم نوبت به بیژن بی‌رنگ و سریال عشق تعطیل نیست رسید که موفقیت چندانی نداشت. پس‌ از آن کمال تبریزی هم ابله را ساخت که آن‌ هم با شکست مواجه شد. بعد از این سریال‌ ها تنها یک سریال موفق روانه شبکه نمایش خانگی شد که آن هم شاهگوش نام داشت.
این سریال توسط داوود میرباقری ساخته شد که نسبت‌ به مجموعه‌ های قبلی موفقیت‌ های بیشتری کسب کرد اما سرانجام سال ۹۴ سریال شهرزاد توزیع شد سریالی بسیار موفق و البته پرخرج و پرستاره نیز بود .هم نقد های خوبی از منتقدان گرفت و هم فروش بسیار عالی داشت.

سپس فصل‌ های بعد شهرزاد نیز ساخته شدند می‌ توان گفت این سریال تحولی عظیم در شبکه نمایش خانگی ایجاد کرد و نگاه‌ها را نسبت‌ به این شبکه متفاوت کرد و باعث رشد دوچندان این رسانه شد و پس‌از آن فیلم‌ های فراوان دیگری در این شبکه ساخته شدند که بسیاری از آن‌ها موفق و همچنین بسیاری نیز ناموفق بودند و شکست خوردند‌.

از این‌ که با ما در نوشته اولین سریال شبکه نمایش خانگی همراه بودید سپاسگزاریم لطفاً برای خواندن مقاله نحوه نصب شبکه نمایش خانگی این‌ جا کلیک کنید

به اولین سریال شبکه نمایش خانگی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian