بهترین سریال طنز خارجی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

با معرفی بهترین سریال طنز خارجی درخدمت شما هستیم از ژانرهای محبوب دنیای سینما و ژانر کمدی می‌ باشد سریال‌های کمدی و طنز به موقعیت جغرافیایی یا نژاد خاصی وابسته نیست و هر مخاطبی از هر گروه سنی می‌توانند آن‌ها را دنبال کند.
حالا می‌خواهیم پربیننده‌ترین سریال‌های طنز تاریخ را خدمت شما معرفی کنیم.

سریال فرندز friends

بهترین سریال طنز خارجی

بهترین سریال طنز خارجی

در ۱۰ فصل و ۲۳۶ قسمت پخش شد این سریال امتیاز ۸٫۹ را از ۱۰ توانست از آن خود کند.
این سریال که معرف حضور همه هست از پرمخاطب‌ترین و بهترین سریال‌های کمدی آمریکایی محسوب می‌شود. این سریال طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد که در سال ۱۹۹۴ اولین‌بار از شبکه ان‌بی‌سی آمریکا پخش شد.
تمام ۱۰ فصل سریال فرندز جز ۱۰ مجموعه برتر سریال‌های تلویزیونی قرار داشتند.سریال فرندز به‌عنوان پربیننده‌ ترین اپیزود دهه ۲۰۰۰ بود. فرندز بهترین سریال طنز جهان شناخته شد.

از جمله بازیگران این سریال می‌توان جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیسا کدرو و مت له بلانک می‌ باشند .
این سریال در طول سال‌ هایی که درحال پخش بود از سوی منتقدان نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد و به بهترین سریال‌ های تاریخ تلویزیون تبدیل شد .
از پرافتخارترین و برترین سریال‌های کمدی که جوایز بسیار زیادی نیز در جشنواره‌های مختلف کسب کرد سریال فرندز می‌باشد این سریال هم‌اکنون که ۱۶ سال از آخرین قسمت آن می‌گذرد اما هنوز در میان مخاطبان محبوبیت خاصی دارد این سریال درباره‌ی ۶ دوست صمیمی می‌باشند که در نیویورک زندگی می‌کند .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال افتاب پرست 1401

 

سریال اداره office

بهترین سریال طنز خارجی

بهترین سریال طنز خارجی

این سریال در سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۱۳ در ۹ فصل ۲۰۱ قسمتی پخش شد سریال اداره نیز یکی از بهترین سریال‌های کمدی تاریخ است این سریال اولین‌ بار در سال ۲۰۰۵ از شبکه ان‌بی‌سی آمریکا پخش شد. این سریال نیز جوایز متعددی دریافت کرد از جمله ۲ جایزه انجمن بازیگران فیلم و ۴ جایزه امی .
قسمت آخر این سریال مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار گرفت که می‌توان گفت حدوداً ۶ میلیون بیننده نیز داشت که در زمان خودش از دید بسیاری از مخاطبان به‌عنوان بهترین سریال طنز تاریخ نام‌برده می‌شد .

داستان این سریال عبارت است از روایتگر زندگی شخصی و اتفاقات روزمره کارکنان یک اداره فروش کاغذ که شما در هر اپیزود با وقایع و داستان‌ های کمدی و جذابی مواجه می‌شوید.
از جمله بازیگر سریال می‌توان استیو کارن ، رین ویلسون، جان کزاینسکی و جینا فیشر نام برد.

 

سریال فلیبگ fleabag

بهترین سریال طنز خارجی

بهترین سریال طنز خارجی

این سریال از سال ۲۰۱۶ تاکنون درحال پخش می‌ باشد که تاکنون دو فصل و ۱۲ قسمت از آن پخش‌شده از سریال کمدی و درام فیلبگ توجه طیف وسیعی از مخاطبان را به خود جلب کرده که می‌توان گفت یکی از بهترین سریال‌ های طنز خارجی است.
داستان این سریال درباره زنی است که در لندن کافه دارد و تمام تلاش خود را می‌کند تا به زندگی در لندن خو بگیرد اما اتفاقات بسیاری برای او رخ می‌دهد که این مسیر را برایش دشوار می‌سازد.

سریال بی‌شرم shameless

بهترین سریال طنز خارجی

بهترین سریال طنز خارجی

این سریال در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ به تعداد ۱۰ فصل و ۱۲۲ قسمت پخش شد از دیگر بهترین سریال‌های کمدی آمریکایی تاریخ می‌باشد که مخاطبان بسیار زیادی نیز جذب خود کرد این سریال از سوی منتقدان مورد تحسین قرار گرفت و نقدهای خوبی از سوی آنان دریافت کند.

فیلم تصادفی :  سایت رسمی شبکه نمایش خانگی

این سریال روایت‌گر داستان زندگی یک خانواده از قشر ضعیف آمریکا است این خانواده ۶ فرزند دارند پدر خانواده فرانک گلگر فردی معتاد می‌باشد که برای خانواده خود دردسرهای زیادی درست می‌کند این سریال در قالب کمدی به اثرات منفی اعتیاد اشاره می‌کند .
می‌توان گفت بهترین سریال کمدی خارجی در مورد این داستان سریال بی‌شرم می‌باشد .بازیگران این سریال عبارت‌اند از ویلیام اچ، امی رسوم جاستین چتوین و استیو هووی می باشند

سریال خانواده امروزی modern family

بهترین سریال طنز خارجی

بهترین سریال طنز خارجی

از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۲۰ در ۱۱ فصل و ۲۵۰ قسمت پخش شد اولین قسمت آن در سال ناظران از شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی آمریکا پخش شد این سریال پس‌از پخش اولین فصل توانست مورد تحسین و تمجید منتقدان قرار بگیرد و بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبان دریافت کند .

.

به بهترین سریال طنز خارجی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian