خرید سایت فیلم و سریال

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

خرید سایت فیلم و سریال

خرید سایت فیلم و سریال

در گذشته یکی از بهترین سرگرمی های خانوادگی در آخرین ساعات روز تماشای سریال های ایرانی بود. با توجه به مضامین خانوادگی سریال ها، داستان های آنها برای همه افراد خانواده جذاب است. در سال های اخیر ساخت سریال که از تلویزیون و شبکه نمایش خانگی پخش شود در میان سریال های ایرانی رو به رشد بوده است. این سریال ها که منحصراً برای پخش نمایش خانگی ساخته می شوند، مخاطبان زیادی را با مضامین و داستان های مختلف پیچیده تر از آنچه همیشه در سریال ایرانی می بینیم، به خود جلب کرده است.

سایت فیلم و سریال به عنوان یک سایت خرید فیلم و نمایندگی فروش فیلم های خارجی  بدون سانسورمی باشد که کاربران می توانند انواع فیلم های ایرانی و خارجی اورجینال با پرداخت درب منزل را هم به صورت دانلودی و آنلاین و هم به صورت خرید پستی دریافت کنند.

اگر شما هم دنبال کننده سریال ایرانی هستید، خواندن این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود. در اینجا سعی کردیم برخی سریال هایی که امسال از نظر موضوعات، ژانر و حتی نحوه پخش آن ها پخش شده است را طبقه بندی کنیم. ما یک بررسی کلی از کل داستان و بازیگران خواهیم داشت؛ مطمئنا عناوین جذابی در میان این سریال ها پیدا خواهید کرد که گزینه های جدیدی را برای ساعات شاد به شما خواهد داد.

خرید سایت فیلم و سریال

خرید سایت فیلم و سریال

 انواع سریال ها

به طور کلی در میان انواع سریال های ایرانی دو نوع سریال وجود دارد:

فیلم تصادفی :  دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

سریال پخش شده توسط صدا و سیما و تلویزیون

سریال پخش شده در شبکه نمایش خانگی

آغاز سریال های شبکه خانگی پس از تضعیف مجموعه های تلویزیونی و علاقه مخاطبان ایرانی به سریال های خارجی و کانال های ماهواره ای به زبان فارسی بود. در این مرحله جرقه اولیه ساخت سریال شبکه نمایش خانگی به ذهن محمدحسین لطفی وارد شد. او با شهرتش در دنیای سینما موفق شد با بودجه ای بسیار خوب شروع به ساخت فیلم قلب یخی کند. این فیلم اولین سریال ایرانی از نوع جدید بود. حضور بازیگران معروف و حاشیه های مختلف سریال، فروش بسیار خوبی برای این سریال رقم زد.

پس از قلبی یخی، مهران مدیری با جنجالی که بین او و مدیران تلویزیون به وجود آمد، تصمیم گرفت سریال قهوه تلخ خارج از محیط تلویزیون را به نمایش در آورد. موفقیت این فیلم به حدی بود که تنها در اولین روز اکران حدود نیم میلیون نسخه از این سریال به فروش رفت.

تماشای بهترین مجموعه های تلویزیونی ایرانی همیشه برای هواداران فیلم و سریال ایرانی سرگرم کننده بوده است. در طول روزهایی که کشور ما با عراق در حال جنگ بود، بسیاری از فیلمسازان بی کار نمی نشستند و سریال های ایرانی را ماهیت اجتماعی و خانوادگی می ساختند که وحدت خود را با یکدیگر نشان دهند. سال های زیادی از آن روزها می گذرد و جهان بار دیگر با دشمن جدید ناشناخته ای روبه رو است. شیوع ویروس کرونا در ایران باعث شده است که مردم برای تحمل قرنطینه به بهترین سریال های تلویزیونی ایران روی آورند. علاوه بر مجموعه های تلویزیونی، پخش سریال درام خانگی با استقبال خوبی مواجه شد.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال وایکینگ ها Vikings2013

 

قیمت فیلم و سریال های شبکه نمایش خانگی افزایش خواهند یافت

در اوایل، مخاطبان ایرانی شبکه نمایش خانگی را جدی نگرفتند. به نظر می رسد سریال های با کیفیت پایین در شبکه نمایش خانگی توزیع می شوند. اما پس از مدتی این شبکه به رقیبی بسیار دشوار برای تلویزیون تبدیل شد.  محتوای سنتی و محدودیت های تلویزیونی در شبکه نمایش خانگی کمتر رایج بود.

در ایران شبکه های خانگی مانند فیلیمو و نماوا به طور گسترده ای فعال هستند. هر فصل سریال ها و برنامه های مختلفی تولید می کنند و منتشر می کنند. بسیاری از فعالان سینمایی و تلویزیونی ایران نیز با این پتفرم ها همکاری می کنند. برنامه های ، شباهنگی و تاکشو و… نیز نمونه هایی از این همکاری هستند. اما در گذشته تاکشو، رضا رشیدپور، یکی از اولین برنامه هایی بود که به صورت آنلاین منتشر شد.

سایت و فروشگاه فیلم و سریال ایرانی همواره سعی در فروش فیلم ها به صورت قانونی دارد تا شما عزیزان با خرید سایت فیلم و سریال مبالغ فیلم ها را به صورت مستقیم به دست عوامل ساخت فیلم و سریال ها برسانید.

به خرید سایت فیلم و سریال امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian