خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

معمولاً در هر خانه ای فردی وجود دارد که مشتاق سریال های ترکی باشد. دوبله خوب و کیفیت سریال های ترکی باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. دسترسی آسان به بهترین سریال های ترکی مانند از دلایلی است این این سریال ها مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند.

نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه به کشور ما است که بیش از پیش باعث شده به این فیلم ها توجه ویژه ای شود.

اکنون با معرفی برخی این سریال ها و دانلود سریال ترکی 2021 که دوبله فارسی آن در سایت دانلود سریال بدون سانسور و همچنین مرکز فروش فیلم های زبان اصلی موجود است در خدمت شما هستیم.

سریال ترکی تلخ و شیرین / Hayat Bazen Tatlidir

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

سریال ترکی تلخ و شیرین یکی از بهترین سریال های ترکی است که در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. داستان این سریال حول محور مدرسه ای در  ترکیه در مورد دانش آموزان  و دنیایی پر از شادی و دوستی آنها است.

تا اینکه پسری ثروتمند و خوش تیپ به نام کورای (با بازی آنیل تتیک) به این مدرسه می آید. نام معلم این مدرسه حیات است. در واقع داستان اصلی این سریال حول محور زندگی خواهرش گوزده با بازی سیمای بارلاس و مشکلات پیش روی آنها می چرخد.

 سریال ترکی عطر عشق / Erkenci Kuş

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

سریال ترکی عطر عشق که می توان گفت از جمله بهترین سریال های ترکی عاشقانه است در مورد دختری به نام صنم است او دوست دارد که نویسنده بشود اما والدین صنم او را در دو راهی سختی قرار می دهند که یا باید ازدواج کند یا یک شغل مناسب داشته باشد.

صنم که وارد یک شرکت تبلیغاتی می شود از رییس این شرکت خوشش می آید و عاشق او می شود این سریال در یک فصل 51 قسمتی ساخته شده که دوبله فارسی آن نیز موجود است.

 سریال ترکی سیب ممنوعه / Yasak Elma

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

این سریال در مورد دو خواهر به نام های زینب و ییلدیز می باشد ای سریال که نمایانگر تفاوت های این دو خواهر است مورد توجه بسیاری قرار گرفته است داستان این سریال در مورد این دو خواهر می چرخد که زینب در یک شرکت دستیار است اما یک همکار به نام علیهان دارد که مردی ثروتمند اما خشن است و آسیب زدن به دیگران برایش آسان است.

از طرفی دیگر ییلدیز رویای ثروتمند شدن دارد و در یک رستوران به عنوان خدمه مشغول به کار است هدف او از کار در آن رستوران نزدیک شدن به مردان ثروتمند است.

سریال ترکی عشق بی پایان (اُکیا) / Kara Sevda

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

سریال تلوزیونی و رمانتیک که بیشتر با عنوان اٌکیا معروف است در مورد یک زن و مردی از دو سطح متفاوت جامعه است کمال نام پسر جوانی است که همراه با خانواده اش در محله ای متوسط در شهر استانبول زندگی می کند .

نام دختر در فیلم نیهان است اما در دوبله فارسی به اکیا تغییر کرده است این دختر از خانواده ای ثروتمند است اکیا و کمال به صورت اتفاقی بایک دیگر اشنا می شوند و زندگی شان دستخوش تغییراتی می شود.

 سریال ترکی دریای سیاه / Sen Anlat Karadeniz

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

خرید سریال ترکی در اینستاگرام

این سریال در مورد دختری به نام نفس می باشد ، او که در نوجوانی به تاجر ثروتمندی به نام ودات فروخته شده پس از سالها تحمل رنج و خشونت این فرصت را پیدا می کند تا بتواند از چنگ ودات فرار کند در این ماجرا ها عاشق نجات دهنده خود یعنی طاهر کاله لی می شود داستان حول محور این قصه ها بیان می شود.

شما در این سایت می توانید هم به صورت خرید سریال ترکی و هم به صورت خرید پستی فیلم و همچنین دنبال کننده فیلم های ترکی از اینستاگرام نیز باشید. از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم .

بیشتر بخوانید :

سریال های طنز دهه 90

 

 

fa_IRPersian