خرید سریال ترکی

در سال های اخیر فیلم ها و سریال های ترکی مورد پسند مخاطبان ایرانی بوده است. بازیگران ترکیه دلیل اصلی علاقه ایرانیان به فیلم های ترکی هستند. طبق معمول بازیگران  در سراسر دنیا، از میان زیباترین افراد جامعه انتخاب می شوند، بازیگران ترک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و در کنار زیبایی فیزیکی شان چهره های شرقی دارند و این باعث می شود که مردم ایران به انها توجه کنند. خرید سریال ترکی

مخاطبان ایرانی معمولاً به داستان های عشقی ترکی و سریال های عاشقانه که یکی از مهم ترین محصولات فرهنگی ترکیه است، علاقه مند هستند. در اینجا ما قصد داریم برخی از بهترین سریال های ترکی را از دیدگاه بینندگان ایرانی ارائه دهیم.

ژانر عاشقانه و رمانتیک مشهورترین ژانر فیلم ها و سریال های ترکی هستند . عشق های تصادفیدو قطب های متضاد و عشق تدریجی، عشق در نگاه اول، و حتی عشق عمیق و ماندگار نمونه هایی از داستان این فیلم ها هستند.

سایت فیلم و سریال ما یکی از رسانه های برجسته ایران در زمینه فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی است. این رسانه حاوی آرشیو عظیمی است که متشکل از هزاران اثر طبقه بندی شده در انواع و رده های مختلف است. از سوی دیگر توضیحات کاملی برای همه این آثار ارائه شده و در صورت لزوم صدای دوبله یا ترجمه فارسی در فیلم ها و سریال ها ارائه شده است.

اکنون با معرفی برخی این سریال ها و دانلود سریال ترکی 2021 که دوبله فارسی آن در سایت دانلود سریال بدون سانسور و همچنین مرکز فروش فیلم های زبان اصلی موجود است در خدمت شما هستیم.

شما عزیزان می توانید در این سایت خرید فیلم ترکی به صورت قانونی را به راحتی انجام داده و از کیفیت و لذت تماشای این سریال ها همراه با خانواده بهره مند شوید.

حال با معرفی کوتاهی از معروف ترین سریال های ترکی که مورد توجه ایزانی ها قرار گرفته است در خدمت شما هستیم امید است این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

خرید سریال ترکی

 

  • عشق تصادف‌ها را دوست دارد

یک زن جوان و مرد جوانی که در آنکارا به دنیا آمده اند سال ها بعد در استانبول با هم ملاقات می کنند. البته بدون اینکه همدیگر را بشناسند. هر کدام زندگی مستقل و معشوقه دارند.

خرید سریال ترکی

خرید سریال ترکی

مرد داستان به دلیل حادثه ای که مادرش در دوران بارداری متحمل شده بود، از یک بیماری قلبی رنج می برد. آنها در طول ماجرا با یکدیگر صمیمی تر می شوند. دختر متوجه می شود که نامزدش فرد درستی برای او نیست…

  • تنها

فیلم تنها یک ملودرام ترکیه ای به کارگردانی چاعان ایرماک است که در سال ۲۰۰۸ پخش شد. این فیلم با بازی ملیس بیرکان و جمال هونال به بررسی چگونگی انزوای زندگی مدرن مردم می پردازد. همچنین نیز او به رابطه عشقی بین سرآشپزی به نام آلپر و دختر کوچکی به نام آدا می پردازد. آنها در طراحی و دوخت لباس کودکان کار می کنند.

خرید سریال ترکی

خرید سریال ترکی

  • عشق ممنوع

“عشق ممنوعه (Aşk-ı Memnu)” یک داستان عشقی ممنوعه بین یک برادرزاده و یک زن عمو است. در این فیلم کیواچ تاتلیتوغ نقش برادرزاده اش را بازی می کند که پس از اینکه عموی نسبتاً بزرگش با دختر کوچکی به نام سمر (با بازی برن سات) ازدواج کرد، متوجه شد که عاشق زن عمویش شده است.

  • گوزل

سریال ترکی گوزل یک سریال جدید ترکی است که در آن بازیگران برجسته ترک مانند ارکان پتک کایا (Erkan Petekkaya) و نورگل یشیلچای (Nurgül Yeşilçay) ایفای نقش کرده اند. این سریال ترکیه ای حول محور دو خانواده می چرخد که فرزندانشان به دلیل عناوین مشابه فامیلی در بیمارستان بستری شده اند.

خرید سریال ترکی

خرید سریال ترکی

یکی از این کودکان متعلق به خانواده ای بسیار ثروتمند و دیگری متعلق به خانواده ای  فقیر است. پانزده سال پس از این اشتباه بزرگ، خانواده ها متوجه شدند که فرزندانشان تغییر کرده اند. فیلم ترکی “گوزل” محصول سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ است و یکی از سریال های جدید ترکیه است.

شما در این سایت می توانید به صورت خرید پستی فیلم و همچنین دانلود فیلم های ترکی از اینستاگرام و همچنین دانلود مستقیم فیلم و سریال بدون سانسور از همین وب سایت

آنها را تماشا کنید.

دانلود سریال ترکی 2021

 

 

fa_IRPersian