خرید فیلم خارجی اورجینال

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

خرید فیلم خارجی اورجینال

خرید فیلم خارجی اورجینال

فیلم های خارجی و بخصوص ژانر های عاشقانه آن ها اغلب در میان جوانان بسیار محبوب هستند، به طور کلی در ژانرهای عاشقانه و فیلم های عاشقانه احساسات مخاطب تحت تأثیر قرار می گیرد و این ممکن است یکی از دلایل اصلی جذابیت فیلم های عاشقانه در میان تماشاگران فیلم ها و سریال ها باشد. در دهه گذشته تماشای فیلم های عاشقانه خارجی به ویژه فیلم های رمانتیک و اورجینال آمریکایی بسیار محبوب شده است.

وبسایت ما یک نمایندگی فیلم و سریال به صورت رایگان و پولی است حال به معرفی برخی فیلم های خارجی جدید  و با قیمت ارزان که دیدن آنها برای بینندگان جذاب است می پردازیم.

  • فیلم The Vast of Night ( وسعت شب )

خرید فیلم خارجی اورجینال

خرید فیلم خارجی اورجینال

 

کارگردان: اندرو پترسون

بازیگران: سیرا مک کورمیک، جیک هورویتز

 

خلاصه داستان: فِی که در یک تلفنخانه کار می‌کند، یک شب تماس مشکوکی از سوی یک زن دریافت می‌کند.

اندرو پترسون یک تمهید هوشمندانه برای خلق اولین فیلم علمی-تخیلی کم بودجه اش ایجاد کرد: تخیل را به ذهن عموم بسپار!

صدا این توانایی را دارد که شما را از طراحی تمام صحنه هایی که نیاز به بودجه هنگفتی دارند محافظت کند. در عوض دیالوگ ها و اتفاقات وحشتناک را فهرست کنید و بدون تمرکز بر روی صدا در طرف دیگر گیرنده، روی ذهن همه مخاطبان تمرکز کنید. جالب اینجاست که برای هر کدام از آنها به همین ترتیب این اتفاق می افتد. همه فيلم مخصوص به خود را ديدند به طور خلاصه: وسعت شب یک فیلم در مورد فضاسازیست . در حالی که همه در شهر در حال تماشای یک بازی بسکتبال بودند، اتفاق سیاسی افتاده است …

فیلم تصادفی :  دانلود سریال تارِک تحصیل The Dorpout 2022

فیلم مرد ایستاده بعدی 2020 (The Man Standing Next)

خرید فیلم خارجی اورجینال

خرید فیلم خارجی اورجینال

فیلم مرد ایستاده بعدی یک درام هیجان انگیز و یکی از بهترین فیلم های خارجی سال ۲۰۲۰ است. سینمای کره را می توان یکی از هیجان انگیزترین و بهترین حوزه های هنر هفتم در جهان محسوب کرد. در طول سال ها شاهد تولید عناوین استثنایی مانند  Parasite و The Handmaiden از این سینما بوده‌ایم. مرد ایستاده بعدی یک فیلم سیاسی و مهیج به کارگردانی وو مین هو است که به راحتی در میان بهترین فیلم های سال ۲۰۲۰ قرار گرفته است.

فیلم گرینلند 2020 (Greenland)

خرید فیلم خارجی اورجینال

خرید فیلم خارجی اورجینال

نوع ساخت فیلم گریلند را می توان یکی از محبوب ترین روش های فیلم سازی محسوب کرد. آخرین و هیجان انگیزترین فیلم در این ژانر که احتمال می رود به یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۰ تبدیل شود، اثری با بازی جرارد باتلر و موریکا باکارین و کارگردانی ریک رومن وا است. داستان گرینلند با کشف بخش هایی از یک شهاب سنگ توسط گروهی از دانشمندان آغاز می شود؛

تنها امید به زنده ماندن در این وضعیت بحرانی پنهان شدن در یک پناهگاه در گرینلند است. گرینلند پس از انتشار نقدهای مثبت زیادی دریافت کرد، و همچنین رتبه های خوبی در سایت های معتبر بررسی فیلم مانند راتن تومیتوز دریافت کرد. گرینلند، در مجموع، یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۰ است که منتشر شده است.

فیلم فراخوانی برای جاسوسی 2019 (A Call to Spy)

خرید فیلم خارجی اورجینال

خرید فیلم خارجی اورجینال

فراخوانی برای جاسوسی یکی از فیلم هایی است که روند تولید خود را در سال ۲۰۱۹ به پایان رساند، اما در اکتبر ۲۰۲۰ در سینماهای آمریکا اکران شد، بنابراین یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۰ است. در جریان جنگ جهانی دوم، وینستون چرچیل دستور ویژه ای برای سرویس اطلاعات بریتانیا برای آماده سازی و آموزش جاسوسان برای ماموریت های پنهانی به نخست وزیر وقت بریتانیا صادر کرد. در این راستا گروه ویژه ای از جاسوسان زن برای یک ماموریت مخفیانه به پاریس فرستاده می شوند که تحت اشغال رژیم نازی بود. این فیلم داستان ماموریت آن ها را باز می گوید. این یکی از بهترین فیلم های تاریخی سال ۲۰۲۰ است.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال هیلو Halo 2022

وب سایت ما مطاله و یادداشت های مفیدی از جمله فیلم طنز ایرانی جدید و همچنین سریال های طنز دهه ۹۰ می باشد که هم به صورت آنلاین می توانید آنها را تماشا کنید و هم به صورت خرید پستی فیلم آنها را درب منزل تحویل بگیرید.

از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم

 

 

 

 

 

به خرید فیلم خارجی اورجینال امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian