خرید پستی فیلم

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

خرید پستی فیلم

خرید پستی فیلم

سایت فیلم و سریال با آرشیوی کامل از تمامی فیلم ها و سریال های قدیمی و جدید ایرانی و خارجی سعی در رضایتمندی صد در صدی کاربران عزیز دارد که می توانید هم به صورت دانلودی و هم به صورت خرید پستی فیلم ها را دریافت کنید لطفا در ادامه با سایت فیلم و سریال همراه باشید تا اطلاعاتی از این قبیل و همچنین معرفی یک فیلم  خرید پستی در خدمت شما باشیم.

در نظر داشته باشید سایت فیلم و سریال همواره در تلاش است تا کاربران سایت هرآنچه که نیاز دارند را از این سایت پیدا کنند .

 

خرید پستی فیلم دیوار

سریال دیوار را می توان در فهرست بهترین و جذاب ترین سریال های پلیسی ایران قرار داد. با استفاده از بازیگران با تجربه و استفاده درست از توانایی های آن ها، متن جذاب و ریتم تقریباً سریع سریال دیوار عواملی بودند که به تأثیر گذاری بر مخاطب موفق شدند. در نگاه اول وقتی می بینیم که این اثر تنها در ۱۳ قسمت نوشته شده است، متوجه می شویم که با اثری مهر و موم شده پر از صحنه های اضافی مواجه نمی شویم.

وقتی قسمت اول فیلم را می بینیم، شایستگی و کرامت نیروی پلیس را تماشا خواهیم کرد. تصویربرداری سریال با کیفیت بالا و استفاده از تکنیک های تصویربرداری دستی حس هیجان بیشتری را در میان مردم به وجود می آورد. جایگزینی صحیح بازیگران در نقش هایشان و دیالوگ های تقریباً مناسب بر جذابیت فیلم افزوده است. با این حال «دیوار» سریال خوبی بود و در بسیاری از صحنه های آن توانست مخاطب را به خود جلب کند.

خرید پستی فیلم

خرید پستی فیلم

با این حال باید ذکر کنیم که اگر بیشتر از این قصه ادامه پیدا می کرد سریال جذابیت خود را از دست می داد. در این سریال تلاش شده است تا چهره ای واقع بینانه تر از یک شخصیت مثبت و یک شخصیت منفی را نشان دهد. در کلیشه های قبلی نیروی پلیس همیشه قوی تر و باهوش تر بود و گرفتن نقش منفی داستان توسط پلیس آسان بود.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال دختران درخشان Shining Girls 2022

اما در این سریال بر خلاف رویه معمول می بینیم که شخصیت منفی داستان (جمیل) با بازی زیبای مهدی سلطانی، شخصیتی منفی است و در عین حال شخصیتی باهوش، آگاه و احساسی نه تنها در صحنه های رویارویی با پلیس توانایی های بی شماری دارد بلکه شخصیت فوق العاده ای نیز در زندگی خانوادگی خود دارند.

داستان سریال دیوار

داستان سریال حول محور شخصیتی به نام جمیل (مهدی سلطانی سروستانی) در نقش منفی فیلم و یک مأمور رسمی پلیس (اتیلا پسیانی) در نقش مثبت فیلم می چرخد. جمیل مجرمی است که پس از رنج های بسیار توسط شوهر خواهرش که یک افسر پلیس است زندانی می شود و باید ۱۵ سال زندان را تحمل کند. وقتی جمیل در زندان است، همسرش درخواست طلاق می دهد و خورشید (تینا آخوند تبار)، تنها دخترش را به شوهر عمه اش تحویل می دهد.

عمه خورشید او را بزرگ می کند سپس خورشید عاشق پسر عمویش امیرحسین (مهرداد صدیقیان) می شود. اما در زندان جمیل از همه کینه می گیرد و تصمیم می گیرد انتقام بگیرد. روز رهایی جمیل از زندان مصادف می شود با با روز عروسی حسین و خورشید.

خرید پستی فیلم

خرید پستی فیلم

 

جمیل با دانستن این داستان قبل از عقد با چند تن از دوستانش ، مراسم عروسی را مختل می کند و این تازه آغاز کار است. جمیل دوباره شروع به خلاف می کند. اما این بار با کینه بیشتر. در یکی از سرقت های جمیل یک پلیس کشته شد و این بار جمیل بیش از هر زمان دیگری مورد نفرت قرار گرفت…

فیلم تصادفی :  سایت رسمی شبکه نمایش خانگی

شما کاربران عزیز می توانید از طریق نمایندگی فیلم و سریال  و فروشگاه فیلم و سریال ایرانی  هم به صورت خرید پستی و هم به صورت دانلودی هر فیلمی که بخواهید در اختیار داشته باشید.

خواندن یادداشت های دیگر:

دانلود سریال زینا شاهدخت جنگجو دوبله فارسی و بدون سانسور

فیلم از رئیس جمهور پاداش نگیرید

ماجراجویی های ای آر آی

 

به خرید پستی فیلم امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian