دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

سینمای ایران قدیم :

دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

در سال های بعد از ۱۳۲۲. به دلیل تأسیس چند شرکت سینمایی توسط تعدادی از سرمایه گذاران و همچنین عمومیت سینما در میان مردم، صنعت فیلم سازی در حال گسترش بود.

دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

متاسفانه از آنجا که این گسترش توجه را بر درآمد و دستاوردهای حاصل از سرمایه گذاری ها از یک سو و وضعیت سیاسی جامعه پس از کودتای 28 مرداد متمرکز می کرد، در سال ۱۳۹۲ سینمای ایران بیشتر با محصولات پوپولیستی و بی معنی مواجه شد و این عناصر در این دوران به سنت رایج فیلم سازی تبدیل شد.

اولین سینمای عمومی ایران توسط میرزا ابراهیم خان آکاس باش در سال ۱۲۸۳ افتتاح شد.  اما اولین سالن رسمی سینمای ایران در سال ۱۳۰۵ ساخته شد

دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق

سریال خانوادگی-اجتماعی قصه عشق داستان زندگی دو عاشق جوان را بازگو می کند که میخواهند با هم ازدواج کنند اما خانواده هایشان با این تصمیم مخالفت می کنند و درگیری ها از جانب دو خانواده به کل شهر کشیده می شود.

معرفی و مرور مجموعه ی  داستان قصه عشق:

مجموعه تلویزیونی قصه عشق به کارگردانی منصور پورمند ۴۶ سال پیش، در سال 1952 ساخته شد. قصه عشق در نظرسنجی سینما و تلویزیون،  نمره ۵٫۱ از ۱۰ را دریافت کرد که نشان می دهد مردم گسترده تر قصه عشق را یک اثر متوسط اما مفید برای تماشا می بینند. منصور پورمند، تهیه کننده قصه ی عشق ، این محصول را برای تلویزیون ملی ایران و کشور ایران ساخت.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال سوء ظن Suspicion 2022

 

در قصه عشق بازیگرانی چون حمیده خیرآبادی، ثریا قاسمی، نعمت‌الله گرجی، پروین سلیمانی، محمدعلی ورشوچی، منوچهر والی‌ زاده ، ولی‌ الله مؤمنی ، ناهید فیضی و فخری پازوکی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌ اند.

 

در مجموعه قصه ی عشق حدود ۹ بازیگر جلوی دوربین رفتند که به نسبت تعداد بازیگران می توان این سریال را یک کار چند بازیگری محسوب کرد. از این منظر کارگردانی سریال قصه عشق با توجه به تعداد بازیگران و مدیریت آن ها کار بسیار سختی بود؛ باید بررسی کرد که آیا منصور پورمند به عنوان کارگردان و به عنوان بازیگر و همچنین بازیگران قصه عشق در این زمینه موفق شده اند و نمایش های درخشانی از خود نشان داده اند یا خیر.

در مورد بازیگران و عوامل سازنده

در مورد تاریخچه کارگردانان و بازیگران سریال  قصه عشق می توان آمار و امتیاز جالبی را ارائه کرد. بر اساس آمار، سریال قصه عشق به طور متوسط ۱۳ امین فعالیت بازیگران در یک فیلم بوده است.

بر اساس رتبه بندی مردم نیز ، سریال قصه عشق یکی از چهار اثر برجسته منصور پورمند در حرفه کارگردانی است.
دو بازیگر قصه عشق،ولی الله مومنی و ناهید فیضی اولین تجربه فعالیت جدی بازیگری خود در این سریال را کسب کردند .

در خلاصه ای از قصه عشق که یا تیم رسانه ای یا رسانه های دیگر منتشر کرده اند، می خوانیم: «این سریال خانوادگی-اجتماعی زندگی دو عاشق جوان را می گوید که تصمیم به ازدواج می گیرند، اما از نظر خانواده شان «این رابطه در تضاد است و درگیری هایی وجود دارد که از دو خانواده تا شهر کشیده می شود.»

فیلم تصادفی :  دانلود انیمیشن عصر یخبندان Ice Age: Scrat Tales 2022

همچنین منصور پورمند، کارگردان قصه عشق، اولین همکاری خود را با بازیگرانی مانند پروین سلیمانی، محمد علی ورشوچی و فخری پازوکی تجربه کرده است. در میان بازیگران قصه عشق ۳۴ مورد همکاری اول بود، به عبارتی این سریال رابطه همکاری بین هر یک از ۹ بازیگر را برقرار کرد و ۳۴ همکاری برای اولین بار در یک سریال به نام قصه عشق صورت گرفت. مانند: حمیده خیرآبادی و سورای قاسمی، حمیده خیرآبادی و پروین سلیمانی، حمیده خیرآبادی و محمدعلی ورشوچی، حمیده خیرآبادی و منصور ولی زاده، حمیده خیرآبادی و ولی الله مومنی.

در میان عوامل و بازیگران سریال قصه عشق، دو نفر  دیگر در بین ما نیستند: مرحوم پروین سلیمانی و حمیده  خیرآبادی.

 

به دانلود سریال ایرانی قدیمی قصه عشق امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian