: 5.9

دانلود سریال ایستگاه یازده Station Eleven

ایستگاه یازده

سریال ایستگاه یازده به کارگردانی هیرو مورای در سال 2021 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر می‌باشد. در این سریال جو پینگ، مک کنزی دیویس، دانیل ددوایلر، هیمش پاتل، دیلن تیلور، دیوید ویلموت، نبان ریزوان و ماتیلدا لالر به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان

در این رمان نویسنده، خطوط گوناگون روایت داستان به دوران پیش و پس از آنفلوآنزایی بشدت مسری می‌پردازد. داستان در جمهوری جورجیا می‌گذرد. بیماری همچون یک بمب نوترونی بر روی کره زمین منفجر شد و جان ۹۹ درصد مردم جهان را می‌گیرد. آغاز همه‌گیری شبی است که بازیگری هنگام بازی در نقش شاه لیر، روی صحنه دچار حمله قلبی می‌شود. همسر او نویسنده کتاب‌های علمی-تخیلی فکاهی است که داستان‌هایش در آینده در سیاره‌ای به نام ایستگاه یازده رخ می‌دهد. گروهی از بازیگران و نوازندگان در سراسر مجمع‌الجزایر شهرهای کوچک به اجرای نمایش‌های شاه لیر و رؤیای شب نیمه تابستان در مراکز خرید متروک می‌پردازند. ایستگاه یازده پرده‌دری حکایت‌های کنتربری نوشته جفری چاسر در سده ۱۴ میلادی را به یاد می‌آورد؛ اثری که از اولین نمونه‌های داستان تو در تو به‌شمار می‌آید و پس‌زمینه‌اش شیوع مرگ سیاه است.[۴]

مندل پرسش‌های مهمی را پیش می‌کشد؛ کدام فرد و چه معیاری ماهیت هنر را تعیین می‌کند؟ آیا فرهنگ سلبریتی واجد اهمیت است؟ چگونه می‌توانیم خود و جهان را بازسازی کنیم؟ هنر و فرهنگ چه تغییراتی خواهند کرد؟

 

 

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم انجام خواهد داد She Will 2021
به دانلود سریال ایستگاه یازده Station Eleven امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
فصل سریال
قسمت 10 دایره ناگسستنی

قسمت 9 دکتر چوداری

قسمت 8 کی اونجاست؟

قسمت 7 بدرود خانه مخروبه من

قسمت 6 بقا کافی نیست

قسمت 5 فرودگاه سورن سیتی

قسمت 4 روزنکرانتز و گیلدنسترن نمرده اند

قسمت 3 طوفان

قسمت 2 اره دستی

قسمت 1 چرخ اتش

fa_IRPersian