دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

در سال‌ های اخیر به دلیل امکان پخش بین‌ المللی برنامه‌ ها از آمریکا به شرق آسیا، سریال‌ های ترکی جدید در سراسر جهان پخش شده و روز به روز بر محبوبیت آن‌ها افزوده می‌شود و رتبه سریال‌ های ترکی روز به روز در حال افزایش است.

سایت دانلود سریال بدون سانسور یک سایت کامل از تمامی فیلم های ترکی به روز و پرطرفدار و همچنین فیلم و سریال های ایرانی جدید می باشد که شما عزیزان می توانید این فیلم ها را دانلود و تماشا کنید.

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

بهترین سریال های ترکی جدید جایگزین چند سریال هالیوودی در آمریکا شده است. به طوری که برخی از شبکه های محلی در امارات، هند، عربستان سعودی و پاکستان، سریال های محبوب ترکی را در لیست اصلی پخش خود قرار داده اند. شما عزیزان همچنین می توانید فیلم های قاره امریکا و اروپا را نیز به صورت اورجینال و بدون سانسور در این وبسایت تماشا کنید.

حال به مرور چند سریال ترکی در سال 2021 می پردازیم.

سریال ماراشلی

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

 

 

«مارشلی» یک سریال درام خانوادگی و عاشقانه محصول سال 2021 کشور ترکیه است که در این سریال «بوراک دنیز» و «آلینا بز» بازیگران جوان و مطرح سینمای ترکیه به ایفای نقش پرداختند. داستان این سریال حول محور یک سرباز سابق نیروی ویژه ترکیه به نام “مارشلی” می باشد که پس از مرگ غم انگیز دخترش زندگی او به کلی تغییر می کند.

او کتابفروشی باز می کند و زندگی خود را در این راه می گذراند تا اینکه یک روز دختری زیبا به نام «ماهور» وارد مغازه اش می شود. ماهور عکاس موفقی است که در جریان حوادث با مشکلات بزرگی روبرو می شود و مارشلی مجبور می شود او را نجات دهد….

 

سریال فاطما

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

زن جوانی به نام فاطما در تلاش برای یافتن همسر گمشده خود به طور تصادفی دست به قتل می زند. دیری نمی‌گذرد که همکاران فاطما از این ماجرا باخبر می‌شود و…

فاطما یک سریال جنایی، درام و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۱ کشور ترکیه است.

پخش سریال فاطما از سال ۲۰۲۱ در نتفلیکس آغاز شده است. سریال فاطما توسط کمپانی آیدیا فیلم کریتیوز تولید شده و ساخته اوزگور اونورمه است.

 سریال ۵۰ متر مربع

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

پسر فراری پس از اینکه به رئیسش خیانت کرد ، در یک خیاطی پنهان می شودتا از او دور شود. مالک خیاطی پسر را با پسر خودش اشتباه می گیرد و سعی می کند هویت جدید خود را حفظ کند و …

سریال کمدی، درام و هیجان انگیز 50 متر مربع محصول 2021 ترکیه است.

سریال ۵۰ متر مربع از نتفلیکس پخش شده است و ساخته بوراک آکساک است.

سریال داستان جزیره

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

سریال ترکی داستان جزیره در مورد دختری شهری به نام هازیران است. هازیران برای یک ماموریت تجاری به جزیره ای می رود. در آن جزیره باید با پسر جوان و خوبی به نام پویر صحبت کند. هازیران از نظر کاری با پویر مشکل دارد. او در این سفر وظیفه دارد پویر را به انجام کاری متقاعد کند. به همین دلیل معتقد است پویر آدم خوبی نیست.

اما هر چه بیشتر آنجا می ماند، او را بهتر می شناسد و بیشتر نظرش تغییر می کند. او متوجه می شود که برخلاف تصورش، پویر جوانی صادق است.

 

سریال بازی بخت

جدول پخش سریال های ترکیه 2021 ؛ سریال تابستانی ترکی بازی بخت

سریال با این جمله شروع می شود و داستان زندگی آدا را روایت می کند: «کسی که به دنبال عشق است نمی تواند به دام بیفتد».

اما آدا شاهد خیانت نامزدش بود. او افسرده شد. تا اینکه تصمیم می گیرد دنبال کار بگردد. به این ترتیب او در نهایت به عنوان منشی در شرکت مشغول به کار می شود.

آدا دختری خلاق و عاشق است. او عاشق رئیس شرکتی می شود که در آن کار می کند. برای آدا هیچ چیز غیر ممکنی در دو چیز وجود ندارد، یکی در رویاها و دیگری در عشق.

 

سریال سقف های شیشه ای

دانلود سریال ترکی 2021

دانلود سریال ترکی 2021

داستان این سریال حول محور مقاومت زنان در جامعه ای از کار، انتقام، عشق و رقابت می چرخد. لیلا دختر جوانی است که به تنهایی وارد دنیای تجارت شد. جم از خانواده ای مرفه است و به دلیل ثروت و مردانگی همه در ها به روی او باز است. در طول راه، این دو با هم آشنا می شوند و …

شما در این سایت می توانید به صورت خرید پستی فیلم و همچنین دانلود فیلم های ترکی از اینستاگرام و دانلود مستقیم فیلم و سریال بدون سانسور از همین وب سایت که یک مرکز فروش فیلم های زبان اصلی نیز می باشد  آنها را در کنار خانواده تماشا کنید.

 

fa_IRPersian