دانلود سریال راز یک پرونده

راز یک پرونده

لینک دانلود انتهای صفحه

در سریال راز یک پروند افسران آگاهی با پرونده‌ های مختلف از جمله کلاهبرداری، آدم‌ ربایی و غیره می‌ پردازند و نشان می‌ دهد که نیروی انتظامی، پلیس آگاهی، پلیس امنیت اقتصادی و راهور ناجا هر کدام چگونه در حل هر پرونده نقش دارند.

درباره سریال :

سریال ایرانی راز یک پرونده «The Secret Of A Case ‌»به کارگردانی و تهیه کنندگی شهرام قدیری در سال 1400 تهیه و تولید شده است. این سریال با نام قبلی «وسوسه» و «بازپرس» به سفارش اداره هنری معاونت کل نیروی انتظامی (ناجا) تولید شده است و مجری طرح آن سروش سیماست.

گروه فیلم :  پلیسی

سال تولید : 1400

کارگردان : شهرام قدیری

بازیگران:افشین سنگ چاپ، رامین راستاد، مهدی امینی‌خواه، بابک نوری، سلمان فرخنده، لیلا بوشهری، بهراد خرازی، وحید شیخ زاده، مهیار شاپوری ، سیاوش قاسمی

جزئیات سریال راز یک پرونده

این سریال در ابتدا با نام‌های «وسوسه» و «بازپرس» مقابل دوربین شهرام قدیری رفته بود، اما پس از مدتی اسم آن تغییر یافت و با نام «راز یک پرونده» به تلویزیون معرفی شد.

مجموعه راز یک پرونده به سفارش اداره هنری معاونت کل نیروی انتظامی ناجا تولید شده و مجری طرح آن سروش سیما است.

مواد مخدر صنعتی جدید، آدم ربایی، مفاسد اقتصادی و کلاهبرداری از طریق تماس تلفنی تحت عنوان برنده شدن در مسابقه، هم از محور‌های مجموعه تلویزیونی راز یک پرونده هستند.

همچنین داستان‌های هر اپیزود سریال به بخشی از حوزه فعالیت نیروی انتظامی، چون پلیس امنیت اقتصادی، پلیس یگان ویژه، پلیس راهور ناجا، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس آگاهی و… می‌پردازد.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال جیران

به گفته کارگردان سریال، قسمت‌های مختلف راز یک پرونده، براساس پرونده‌های واقعی پلیس ساخته شده و در هر قسمت اشاراتی به سختی‌ها و پیچیدگی‌های هر پرونده دارد.

شهرام قدیری درباره اینکه سریال راز یک پرونده شخصیت ثابت و کلیدی مانند افسر آگاهی یا کارآگاهی دارد؟ گفته است که چنین شخصیتی به عنوان حلقه وصل نداریم. هر قسمت یک فیلد جداگانه‌ای دارد؛ و ما در پخش تلویزیونی، هفت فیلم مستقل خواهیم داشت.

او همچنین درباره اینکه موضوعات این پرونده‌ها به خواست او انتخاب‌شده است یا اصرار معاونت ناجا، گفته که «ناجا در این امر و انتخاب موضوع دست ما را کاملاً باز گذاشته بود. حتی پرونده میلاد حاتمی و شاخ‌های مجازی را نیز پیش رویمان قراردادند، اما، چون چندان علاقه‌ای به این‌گونه پرونده‌ها نداشتم آن‌ها را نپذیرفتم.»

به گفته تهیه کننده و کارگردان این سریال، مجموعه راز یک پرونده در کل ۲۴۵ دقیقه است؛ که متشکل از هفت قسمت ۳۵ دقیقه‌ای می‌شود؛ و در بازه زمانی ۲۵ روزه نیز ساخته‌شده است.

عوامل و بازیگران

از بازیگران اصلی سریال راز یک پرونده می‌توان به مهدی امینی‌خواه، سیاوش قاسمی، رامین راستاد، افشین سنگ‌چاپ، سلمان فرخنده، وحید شیخ‌زاده اشاره کرد.   دیگر بازیگران این سریال هم متغیر هستند.

مشاور کارگردان: حمیدرضا رفائی، دستیار اول کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: سجاد رعیت، مدیر تصویربرداری: محمدرضا اصغری، مدیر صدابرداری: فرزان معاونیان، طراح چهره‌پردازی: دانیال شعاعی

منشی صحنه: ملینا رضایی، طراح صحنه و لباس: شهرام قدیری، عکاس: پیام نصیری، مشاور انتظامی: رضا غلامی، مدیر تولید: سحر حاتمی، مشاور تهیه: صادق حسنی و مدیر تدارکات: مهرداد بابایی، هم دیگر عوامل سریال هستند.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم مدلین ها Madelines 2022

بیوگرافی بازیگران اصلی

سریال «راز یک پرونده»؛ زمان پخش و بیوگرافی بازیگران
مهدی امینی خواه

مهدی امینی خواه ۱۰ مرداد ۱۳۵۳ در شمیران تهران، متولد شد. او فارغ‌التحصیل رشته نمایش و بازیگری از دانشکده هنر و معماری تهران بازیگر است.

آغاز فعالیت امینی خواه در حوزه بازیگری، بعد از به پایان رساندن دانشگاه یعنی از سال ۷۱ و با تئاتر بوده است.

او گفته که چهار سال کار‌های نمایشی انجام داده تا اینکه اولین بار در سال ۱۳۷۵ وارد تلویزیون شده و سپس با فیلم تابلویی برای عشق در سال ۷۶ وارد سینما هم شده است.

یکی از نقش‌های ماندگار او بازی در سریال تلویزیونی «مهمانی از بهشت» در ماه رمضان ۱۳۷۹ به کارگردانی «عبداله باکیده» بود که پس از پخش از طریق شبکه دو سیما، مورد استقبال بینندگان قرار گرفت.

رامین راستاد

رامین راستاد متولد ۲ خرداد ۱۳۵١ در مشهد و ساکن تهران است. راستاد دانشجوی انصرافی رشته ادبیات در ترم سه دانشگاه بوده و نحوه ورودش به دنیای بازیگری، حضور در کلاس‌های بازیگری امین تارخ بوده است.

سپس بازیگری را در سال ۱۳۷۵ با بازی در فیلم حریف دل آغاز کرد. پس از این فیلم هم با بازی در سریال زیر تیغ به شهرت رسید.

او علاوه‌بر بازیگری در حوزه‌های طراح گریم و دستیار کارگردان هم فعالیت کرده است

به دانلود سریال راز یک پرونده امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
فصل سریال
قسمت 3 سریال راز یک پرونده

قسمت 2 سریال راز یک پرونده

قسمت 1 سریال راز یک پرونده

fa_IRPersian