دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

 

مینی سریال ها طرفداران خود را در دنیای سرگرمی دارند و ممکن است یکی از افرادی باشید که پای یک سریال می نشیند و هر بار که یک قسمت تمام شد، می گویید «من فقط یک قسمت دیگر را تماشا می کنم  همین!» گاهی مینی سریال آنقدر خوب است که انگار یک فیلم سینمایی چند قسمتی را تماشا می کنیم.

تماشای مجموعه های تلویزیونی طولانی می تواند به همان اندازه  هیجان انگیز و سرگرم کننده هستند وقت زیادی را از شما بگیرند. متاسفانه بسیاری از مردم به دلیل برنامه و کارهایشان آنقدر پرمشغله هستند که فرصت تماشای سریال های طولانی را ندارند. شاید برخی از آن ها ترجیح دهند به تدریج و برای مدت طولانی یک سریال طولانی را تماشا کنند، اما کسانی هستند که از این شیوه تماشای سریال خوشاش نمی آید. با این حال، صنعت تلویزیون در حال رشد انتخاب های جذابی برای این افراد نیز انجام داده است. مینی سریال بهترین انتخاب برای این افراد است.

در این میان می توان مینی سریال خیره کننده مینیاتوریست را پرچمدار مینی سریال ها  دانست ما در این مقاله با سریال کوچکی که قطعا فراموش نمی کنید صحبت می کنیم انطور است که شما را جلوی تلویزیون میخ کوب می کند.

مدت زمان : 60دقیقه

سال انتشار : 2017

زبان : English

دانلود زیرنویس The Miniaturist 2017

دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

در میان مشهورترین های مینی سریال تاریخ، نام مینی سریال مینیاتوریست نیز بسیار درخشان است. این سریال بر اساس کتابی به همین نام برای جسی برتون است که در سال ۲۰۱۷ از شبکه بی بی سی پخش شد. این فیلم به کارگردانی گولم مورالس و ستارگانی چون آنیا تیلور، رامولا گارای و الکس هاسل است.

فیلم تصادفی :  شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

داستان حول محور دختری ۱۸ ساله به نام نلا می چرخد که با خانواده اش زندگی فقیرانه ای دارد و پس از ازدواج با یک بازرگان ثروتمند مجبور به زندگی با شوهر خواهر و دو خواهرزاده اش می شود که با همه آن ها با او سرد برخورد می کنند .

جوناس شوهر نلا بیشتر شبیه دوست رفتار می کند تا همسرش، او هدیه ای درست مثل خانه ۹ خوابه اشان بصورت یک مینی خانه مرموز برای نلا می دهد. نلا همچنین از یک خانه مینیاتوری برای نوسازی این خانه استفاده می کند اما دیری نمیگذرد که متوجه می شود هنرمند مینیاتوری که هرگز نمی بیند مواد عجیب و غریبی به مینی خانه اش می افزاید که آینده را پیش بینی می کنند. این داستان آنقدر عجیب پیش می رود که نلا احساس می کند سرنوشت شان همه در دست مینیاتورها است.

درباره کتاب مینیاتوریست

مینی رمان مینیاتوریست اولین اثر نویسنده و بازیگر انگلیسی جسی برتون است که در سال ۲۰۱۴ نوشته شد و به سرعت به پرفروش ترین کتاب جهان تبدیل شد. داستان در آمستردام که در سال های ۷۷-۱۶۸۶ تنظیم شده بود، از خانه کابینه نلا اورتمن در موزه ملی آمستردام الهام گرفته شده است.

کتاب مینیاتوریست

دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور

پترونلا اورتمن، دختر ۱۸ ساله روستایی از یک دودمان ریشه دار، با یوهانس براندت که دو برابر سن خود را دارد و بازرگان ثروتمند آمستردام است ازدواج می کند. او به خانه لوکس خود در آمستردام فرستاده می شود. نلا که منتظر عشق است، خیلی زود ناامید می شود. براندت نسبت به او بی تفاوت است و خواهر مستبدش نیر بی رحم است. حتی پیشخدمت ها هم با حرف هایشان او را اذیت می کنند. نلا که از تنهایی رنج می برد و بیکار است، در ابتدا به دلیل هدیه عروسی گران قیمت شوهرش عصبانی می شود.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال مهماندار هواپیما 2020

خانه مینیاتوری نسخه کوچکی از خانه کوچک اصلی آن است. نلا آن را شوخی ظالمانه و تمسخر بی اثر بودن خودش در خانواده می بیند. با این حال او کنجکاوی اش با دیدن آگهی برانگیخته می شود و یک مینیاتور استخدام می کند و به او دستور می دهد که وسایل های کوچکی برای تجهیز خانه بسازد و …

شما عزیزان در سایت فیلم و سریال ،می توانید سریال های قدیمی خارجی و پرطرفدار را از طریق نمایندگی فیلم و سریال  و فروشگاه فیلم و سریال ایرانی هم به صورت خرید پستی و هم به صورت دانلودی هر فیلمی که مد نظرتان است را در اختیار داشته باشید.

امکان خرید پستی فیلم نیز در این وبسایت وجود دارد.

 

به دانلود سریال مینیاتوریست بدون سانسور امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian