دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

 

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

قبل‌ از دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم لازم است نکاتی در مورد این سریال ارائه دهیم در این یادداشت شما به نکات قابل‌ توجهی در مورد این سریال دست خواهید یافت. سریال می‌ خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه‌ حسینی از پر مخاطب‌ ترین سریال‌ های نمایش خانگی تا به امروز بوده است.

این سریال پرستاره جذابیت فراوانی را برای بینندگان داشته است سریال می‌ خواهم زنده بمانم روایتی از اتفاقات دهه ۶۰ پس‌ از جنگ را ارائه می‌ دهد که با سایر سریال‌ هایی که برای دهه ۶۰ ساخته‌ اند دارای داستانی متفاوت می‌ باشد.

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

از ابتدای انتشار و قسمت‌ های اولیه بود که سریال می‌ خواهم زنده بمانم با استقبال زیاد مخاطبان مواجه شد این سریال ۲۰ قسمت داشت که از اسفند ماه سال ۹۹ منتشر شد حضور همایون شجریان به‌ عنوان خواننده این سریال نقش بسزایی بر جذابیت و فروشش داشت. حضور بازیگران سرشناس و موفق از جمله حامد بهداد ،سحر دولتشاهی، آزاده صمدی ،علی شادمان، مهران احمدی، آناهیتا درگاهی و پدرام شریفی بر جذابیت و پر مخاطب شدن این سریال اثرگذار بوده‌ است.

در خلاصه این داستان آمده‌ است که:
داستان این سریال در سال ۱۳۶۸ خورشیدی و پس‌ از پایان جنگ ایران و عراق رخ می‌ دهد هما حقی و نامزدش نادر به‌ همراه خانواده حقی آماده می‌ شوند تا برای شب تولد همایون حقیقی پدر هما حقی او را غافلگیر کنند اما با رسیدن پدر به خانه همه خانواده با رخ دادن اتفاقاتی غافلگیر می‌ شوند.

فیلم تصادفی :  سریال خنده‌ دار

سریال می‌ خواهم زنده بمانم میانگین قابل‌ قبولی از رضایت مخاطبان را داشته‌ است که همین باعث شده‌ است که یکی از موفق‌ ترین آثار شبکه نمایش خانگی تبدیل شود در شرایطی که سریال‌ های ایرانی تلاش می‌کنند با شروع متوسط و نه‌ چندان قدرتمند داستان را در اواسط سریال شکل دهند اما سریال می‌ خواهم زنده بمانم از این قاعده پیروی نکرده و از همان ابتدا به سرعت به جذب مخاطب پرداخت و از همان قسمت اول ماجراهای این سریال شروع شد .

در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ با درخواست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی از قسمت پانزدهم پخش سریال می خواهم زنده بمانم متوقف شد.

نیروی انتظامی ادعا کرده بود با توجه به اینکه تهیه‌ کننده مجموعه نمایش خانگی می‌خواهم زنده بمانم ملاحظات ناجا را طی جلسه‌ ای که با عوامل سازنده این مجموعه داشته برای اصلاح برخی قسمت‌ها لحاظ کند و این اصلاحات انجام نشده درخواست توقیف این سریال را کرده‌است.

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران که قدیمی‌ترین صنف قانونی سینماست در اعتراض به توقیف این سریال، بیانیه‌ای داده و خواستار این شد که نهاد های بالادستی دست از تقدس‌ سازی برداشته و اجازه آگاهی‌ بخشی هنرمندان را دهند.

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

احتمالاً می‌دانید که این روز ها تب سریال‌ های شبکه نمایش خانگی در ماهواره بالا گرفته و مدیران شبکه ماهواری بدون توجه به خرید و پخش قانونی این سریال‌ ها اقدام به پخش رایگان سریال‌ های جدید شبکه نمایش خانگی می‌ کنند شما می‌ توانید با کمک به این آثار و دانلود آن از سایت‌ های قانونی به‌ طور حلال آن را تماشا کنید.

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم

با توجه به اتمام این سریال شما می‌ توانید هر ۲۰ قسمت سریال می‌ خواهم زنده بمانم را از وب‌ سایت ما به‌ طور قانونی و یک جا دانلود کنید لطفا ما را با نظرهایتان راهنمایی کنید و به بهتر شدن این وب‌ سایت کمک فرمایید.

فیلم تصادفی :  فیلم سریال طنز

امید است خواندن این مقاله به شما کمک کرده باشد شما مخاطبین و طرفداران فیلم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سریال های جدید شبکه نمایش خانگی اینجا کلیک کنید.

به دانلود سریال می‌ خواهم زنده بمانم امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian