: 6.8

دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021

سریال نیروی فضایی 2021 

لینک دانلود انتهای صفحه

«نیروی فضایی» سریالی در ژانر کمدی محصول سال 2020 است. این سریال توسط شبکه جهانی نتفلیکس منتشر شده و استیو کرل، بازیگر فیلمهای کمدی در این سریال به ایفای نقش پرداخته. سریال نیروی فضایی از تلاش رئیس جمهور آمریکا، دونالپ ترامپ، برای توسعه ی نیروی فضایی الهام گرفته که در آن عده ای از مسئولان کشور سعی می کنند راهی برای اجرای دستور دونالد ترامپ مبنی بر ایجاد یک نیروی فضایی درون ارتش بیابند. داستان سریال درباره ژنرالی است که به عنوان فرمانده یک شاخه جدید نظامی معرفی می شود. این ژنرال خانواده خود را به نزدیکی پایگاه نظامی منتقل می کند و تلاش دارد بهترین عملکرد را ارائه دهد.

سریال نیروی فضایی به کارگردانی پال کینگ و تام مارشال و دی ریس در سال 2020 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر کمدی و خانوادگی می‌باشد. در این سریال جان مالکویچ، استیو کارل، نوآه امریش، تاونی نیوسام، بن شوارتز، دیانا سیلورز، جسیکا سنت کلیر و فرد ویلارد به هنرمندی پرداخته‌اند.

دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021 دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021 دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021 دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021

فیلم تصادفی :  فیلم شارماجی نامکین Sharmaji Namkeen 2022
به دانلود سریال نیروی فضایی Space Force 2021 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
فصل سریال
قسمت 7: هک

قسمت 6: وقت ویزیت دکتر

قسمت 5: آخرت اعتماد به نفس

قسمت 4: پروژه قمر اروپا

قسمت 3: هیئت نمایندگان چینی

قسمت 2: کاهش بودجه

قسمت 1: استعلام

fa_IRPersian