: 5.4

دانلود فیلم برخورد 2021 Encounter

برخورد 2021 Encounter

«برخورد»، فیلمی تولید کمپانی بزرگ فیلم سازی «آمازون استودیوز» است. «ریز احمد» و «لوسین ریور چوهان» به ترتیب نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد و بهترین بازیگر مکمل مرد برای ایفای نقش در این فیلم از «جوایز فیلم ایندیپندنت بریتانیا» شده اند. برخورد، همچنین نامزد دریافت جایزه برای بهترین موسیقی و صدا از جشنواره نامبرده شده است. داستان این فیلم درباره پدریست که سفری را برای نجات دو پسرش از تهدیدی ناشناخته آغاز می کند. این دو برادر نیز باید دنیای کودکی خود را پشت سر بگذارند و خود را برای خطرات پیش رو که لحظه به لحظه جدی تر می شوند، آماده کنند.

فیلم برخورد به کارگردانی مایکل پیرس در سال 2021 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و انگلیس و در ژانر می‌باشد. در این فیلم ریز احمد، اکتاویا اسپنسر، لوسین ریور چوهان و روری کاکران به هنرمندی پرداخته‌اند.

در طرح فیلم Encounter، ما یک سرباز نیروی دریایی، مالک خان (احمد) را دنبال می‌کنیم که برای شناسایی خطرات و تهدیدها آموزش دیده است. اما اگر خطر تا حد ممکن رایج و شایع باشد، چه؟ مالیک اشکالات را می‌بیند. حشرات شیطانی یا به عبارتی حشرات بیگانه که می‌خواهند مردم را یکی یکی کنترل کنند.

مالک نمی‌تواند دنیا را در این مورد متقاعد کند و زنگ خطر را به صدا درآورد، اما او فقط می‌تواند سعی کند از دو پسرش در برابر تهاجم جهانی انگلی محافظت کند. اما اتفاقی که او به جریان می‌اندازد چیست؟ پسران را از خانه همسر سابق خود می‌رباید و…

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم مردان نابغه Serious Men 2020

 

 

برچسب‌ها:, , ,
به دانلود فیلم برخورد 2021 Encounter امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian