: 6.4

دانلود فیلم تازه کار The Novice 2021

تازه کار

نگاهی به داستان فیلم تازه کار ۲۰۲۱ The Novice: قدرت‌های او آشکار می‌شود!

خلاصه داستان فیلم تازه کار ۲۰۲۱ درباره یک دختر جوان است. او دانشجوی سال اول کالج دانشگاهش است. این دختر تصمیم می‌گیرد که عضو تیم قایق‌رانی دانشگاه شود. او وارد یک سفر عجیب و غریب می‌شود. یک سفر شگفت‌انگیز جسمانی و روحی که برای او چالش برانگیز است. او بدون توجه به هزینه می‌خواهد خودش را به قایق اول دانشگاه برساند. به شما پیشنهاد می‌کنیم پس از اکران فیلم تازه کار ۲۰۲۱ حتما آن را تماشا کنید.

معرفی فیلم تازه کار ۲۰۲۱ The Novice: برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره ترابیکا

فیلم تازه کار ۲۰۲۱ The Novice در ژانر ترسناک به کارگردانی لورن هادوی (Lauren Hadaway) ساخته شده است. همچنین فیلمنامه این فیلم توسط خود شخص لورن هادوی نوشته و تدوین شده است. در رسانه IMDB امتیاز این اثر ۷.۴ از ۱۰ می‌باشد که امتیاز خوبی است. همچنین مخاطبین نقد‌های مثبتی نسبت به این فیلم داشته‌اند. آن‌ها از تجربه لذت‌بخشی که از دیدن آن داشته‌اند نقد کرده‌اند. همچنین بازی بازیگران و موزیک این فیلم را بسیار دوست داشته‌اند. تاریخ اکران این فیلم در ۱۷ دسامبر (معادل با جمعه ۲۶ آذر ماه سال ۱۴۰۰) است.

با معرفی فیلم تازه کار ۲۰۲۱ همراه روکیدا باشید. این فیلم در ژانر ترسناک ساخته شده است. داستان این فیلم درباره یک دانشجوی سال اولی کالج می‌باشد. او یک سفر جسمی و روانی را آغاز می‌کند تا بدون هزینه به قایق برسد. این فیلم به زودی در دسامبر اکران خواهد شد. با معرفی فیلم‌های قبل از جنگ ۲۰۲۱، فیلم بره ۲۰۲۱ و رویای تب ۲۰۲۱ در ژانر ترسناک همراه ما باشید‌.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم آواز قو Swan Song

برچسب‌ها:, , ,
به دانلود فیلم تازه کار The Novice 2021 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian