قبل از دانلود قانونی سریال زخم کاری نیاز است تا اطلاعاتی در مورد شبکه نمایش خانگی خدمت شما ارائه دهیم .

شبکه نمایش خانگی یک رسانه تقریباً نوپا است که امروزه طرفداران بسیار زیادی را جذب خود کرده است در این شبکه سریال‌ های تلویزیونی مخاطب پسندی درج می‌ شود آن‌ قدر طرفدار دارد که پای هر بازیگر و فیلم‌ ساز حرفه‌ ای به این شبکه باز شده است.

شما می توانید این سزیال ها را از طریق  ۲ پلتفرمی که  این شبکه تاکنون با آنها کار کرده‌ است و وظیفه پخش سریال‌ ها را به‌ عهده گرفته‌ اند همچنین از سایت رسمی خود رسانه نمایش خانگی و همچنین سایت‌ های معتبر فیلم‌ ها را به‌ طور قانونی و حلال دانلود کنید . با ما همراه باشید تا توضیحاتی در مورد فیلم جدید قبله عالم و نحوه‌ی دانلود آن را خدمت شما ارائه دهیم.

دانلود قانونی سریال زخم کاری

دانلود قانونی سریال زخم کاری

سریال زخم کاری مجموعه هیجان‌ انگیزی است که داستان پرفراز و نشیبی نیز دارد این سریال اولین تجربه سریال‌ سازی محمدحسین مهدویان در شبکه نمایش خانگی می‌ باشد که در تهران تصویر برداری شده است.
فیلیمو در این پروژه سرمایه‌ گذاری کرده تا زخم کاری از ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ به‌ طور اختصاصی از این پلتفرم پخش شود. همانگونه که گفتیم این سریال به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال ۱۴۰۰ ساخته شد ، این سریال که در ژانر خانوادگی نیز می‌ باشد از بازخورد های مثبت فراوانی در شبکه‌ های اجتماعی و همچنین آمار ۹۶ درصد رضایت مخاطبان در فیلیمو را از آن خود کرد.

این سریال آغاز پر قدرتی داشت به‌ طوری‌ که حتی برخی قسمت‌ های اولیه این مجموعه را یکی از بهترین شروع در میان سریال‌ های نمایش خانگی ایران دانسته‌ اند. این سریال شروع بی سر و صدایی داشت اما به‌ محض شروع قسمت‌ های اول آن توجه همگان را به خود جلب کرد .
از جمله بازیگران سریال می‌توان جواد عزتی، رعنا آزادی ور ،هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری ،سیاوش طهمورث و … اشاره کرد.

دانلود قانونی سریال زخم کاری

دانلود قانونی سریال زخم کاری

این سریال با استفاده از رمان بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی‌ زاد می‌ باشد با نگاهی از تراژدی مکبث نوشته ویلیام شکسپیر نگاشته شده‌ است. ۲۰ زخم کاری مجموعاً شامل ۱۲۷ صفحه است که یک رمان کوتاه به حساب می‌ آید .
در خلاصه این داستان آمده‌ است که مالکی از مدیران شرکتی موفق می‌ باشد این شرکت توسط نعمت ریز آبادی اداره می‌ شود ریز آبادی مالکی را مجبور می‌ کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ ها وارد مذاکره شود نروژی‌ ها پس‌ از عقد قرارداد می‌ خواهند مبلغ قرارداد که چندین میلیون دلار است را به حساب شرکت واریز کنند دراین‌ بین اتفاقاتی رخ می‌ دهد که شروع داستان سریال را رقم خواهد زد .

دانلود قانونی سریال زخم کاری

همانگونه که احتمالاً می‌ دانید این روزها شبکه‌ های ماهواره‌ای شروع به پخش سریال‌ های شبکه خانگی کرده‌ اند که کاری غیر اخلاقی و دور از شأن انسانی می‌ باشد کارگردانان و فیلم‌سازان همواره گفته‌ اند که از این کار راضی نیستند و پخش سریال‌ ها در ماهواره و تماشای آن توسط بینندگان به عوامل این سریال آسیب‌ های مالی خواهد زد.

شما برای دانلود قانونی سریال زخم کاری می‌ توانید به وب سایت های رسمی و همچنین وب‌ سایت ما مراجعه کرده و این سریال‌ را به‌طور حلال دانلود کنید با توجه به این‌ که سریال زخم کاری به‌ طور کامل پخش‌ شده و به اتمام رسیده می‌ توانید این سریال را از وب‌ سایت ما به‌طور قانونی و به‌طور یک جا دانلود کنید و از تماشای آن در کنار خانواده لذت ببرید.

fa_IRPersian