دانلود قانونی سریال قبله عالم

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

دانلود قانونی سریال قبله عالم

این روز ها که تب و تاب سریال های شبکه خانگی داغ شده است و مخاطبین زیادی جذب این رسانه شده اند بد نیست تا یادداشتی در مورد یکی از سریال های جدید و پر توان رسانه شبکه خانگی یعنی قبله عالم خدمت شما همراهان همیشگی ارائه دهیم. در ادامه همراه باشید با مقاله دانلود قانونی سریال قبله عالم امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

دانلود قانونی سریال قبله عالم

دانلود قانونی سریال قبله عالم

سریال قبله عالم محصول کشور ایران در ژانر خانوادگی تاریخی و کمدی می‌ باشد این سریال به کارگردانی حامد محمدی در سال ۱۴۰۰ ساخته‌ شده است این مجموعه قرار است در ۱ فصل ۱۶ قسمتی به بازار عرضه شود.
اکثر صحنه‌ های این فیلم در شهر کاشان فیلم‌ برداری شده‌ است و داستان این سریال در مورد ناصرالدین‌ شاه است که در ادامه توضیح خواهیم داد .

قبل‌از دانلود قانونی سریال قبله عالم نیاز است تا اطلاعاتی از این سریال با یکدیگر بخوانیم هم‌ اکنون از این سریال ۷ قسمت روی شبکه نمایش خانگی قرار گرفته است از جمله بازیگران این سریال می‌ توان حامد کمیلی که ناصر الدین‌ شاه قاجار را بازی می‌ کند، هادی کاظمی ، شقایق دهقان، سام درخشانی ، اردشیر رستمی ،مارین ون هولک ،پژمان بازغی ،سوگل خلیق و… نام برد.

در خلاصه این داستان آمده‌ است که ناصر الدین‌ شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است اکسید توسط طبیب مخصوص تهیه می‌ شود اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می‌ آید که دست‌ مایه سریال کمدی فانتزی قبله عالم است .
این اثر در رابطه با زندگی خصوصی ناصرالدین‌شاه قاجار می‌ باشد از طرف دیگر از اتفاقات تاریخی دوران او هم در این داستان یاد می‌شود .

دانلود قانونی سریال قبله عالم

دانلود قانونی سریال قبله عالم

این سریال که یکشنبه‌ ها ساعت ۸ صبح در فیلیمو منتشر خواهد شد در قسمت‌ های آغازین توانسته بود مخاطبان زیادی جذب خود کند فیلم‌ برداری سریال در اسفند ۹۹ در شهر تاریخی کاشان آغاز شد و ادامه فیلم‌برداری این سریال در تهران انجام خواهد شد. این سریال یک بازیگر زن هلندی بنام مارین ون هولک هم دارد که چند سالی است در ایران به‌ خاطر فعالیت‌ های تئاتری اش زندگی می‌ کند.

فیلم تصادفی :  نظرسنجی بهترین سریال طنز

از مهم‌ ترین آثار حامد محمدی می‌ توان به کارگردانی فیلم‌ های اکسیدان، ۴ انگشت و فرشته‌ ها با هم می‌ آیند اشاره کرد و حالا قبله عالم دومین سریال حامد محمدی در مقام کارگردان پس‌ از سریال تلویزیونی زعفران است .
حامد کمیلی نیز که پیش‌ از این با بازی در فیلم‌ های سینمایی پسر آدم دختر حوا، ایتالیا ایتالیا ،خوب بد جلف ژانر کمدی و طنز را تجربه کرده بود در سریال قبله عالم نیز نقش ناصر الدین‌ شاه را بر عهده خواهد داشت .

دانلود قانونی سریال قبله عالم

دانلود قانونی سریال قبله عالم

دانلود قانونی سریال قبله عالم

احتمالاً می‌دانید که این روز ها  با توجه به توجه زیاد مخاطبان به سریال های شبکه نمایش خانگی این تب پخش غیر قانونی و غیر اخلاقی این سریال ها در ماهواره نیز بالا گرفته و مدیران شبکه ماهواری بدون توجه به خرید و پخش قانونی این سریال‌ ها اقدام به پخش رایگان سریال‌ های جدید شبکه نمایش خانگی می‌ کنند شما می‌ توانید با کمک به این آثار و دانلود آن از سایت‌ های قانونی به‌ طور حلال آن را تماشا کنید.

همواره می‌توانید از وب‌ سایت ما سریال‌ های شبکه نمایش خانگی ازجمله قبله عالم را دانلود کرده و به‌ طور مستقیم به حمایت از این سریال‌ ها بپردازید.
از این‌ که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم می توانید در صفحه های دیگر این سایت اطلاعات مفید دیگری دریافت کنید.

پیشنهاد مطالعه:

فیلم گلی جان

سریال خسوف

سریال حرفه ای

به دانلود قانونی سریال قبله عالم امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian