قبل‌ از دانلود قانونی سریال ملکه گدایان نیازمند است و اطلاعاتی درمورد این سریال خدمت شما ارائه دهیم .

شبکه نمایش خانگی و بستر های بخش آنلاین این رسانه مدتی است که به یکی از حوزه‌ های مورد علاقه سینما گران تبدیل‌ شده است به‌ طوری‌ که بسیاری از فیلم‌ سازان و کارگردانان و بازیگران سوپر استار به این رسانه آمده‌ اند تا از طریق شبکه نمایش خانگی راه ارتباط جدیدی به مخاطبانشان ایجاد کنند.

این شبکه به صورت اینترنتی و از طریق پلتفرم های وابسته و همچنین سایت های اصلی و سایت های دانلود قانونی قابل پخش است این شبکه نه بر روی دیجیتال و نه آنتن و ماهواره بلکه همانطور که گفتیم بر روی اینترنت قابل نمایش است.

دانلود قانونی سریال ملکه گدایان

دانلود قانونی سریال ملکه گدایان

مخاطبان که درپی شیوع کرونا نتوانستند به سینما بروند اکنون می‌ توانند با تماشای شبکه نمایش خانگی و فیلم‌ های قدرتمند آن اوقات خود را همراه با خانواده سپری کنند .

اگر جزو عاشقان سریال های جذاب ایرانی باشید، حتماً تاکنون نام سریال ملکه گدایان به گوشتان خورده است. این سریال دارای نقاط قوت بسیار زیادی است که باعث شده در بین جامعه ی هدف خود به خوبی جا باز کند.

سریال ملکه گدایان که در یکی از سریال‌ های شبکه نمایش خانگی می‌ باشد درباره یک پسر سی‌ ساله به نام البرز شمس است که در آلمان زندگی می‌ کند و نابغه و داروساز است او در هامبورگ درس شیمی را خوانده‌ است .

البرز با دختری به نام سارا که در ایران زندگی می‌کند و برای درمان بیماری پدرش به هامبورگ رفته‌ است آشنا می‌ شود با او نامزد می‌ کند آن‌ ها قرار است در ترکیه با هم ازدواج کنند زیرا البرز به دلایل نا مشخص نمی‌ تواند به ایران مهاجرت کند سریال با این داستان شروع می‌ شود.

دانلود قانونی سریال ملکه گدایان

دانلود قانونی سریال ملکه گدایان

این مجموعه نمایش خانگی از ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ آغاز به پخش کرد این سریال که ۳۶ قسمت داشت قسمت‌ هایی از این سریال نیز در استانبول ترکیه فیلم‌ برداری شده است .

تولید سریال ملکه گدایان از پیش از شیوع کرونا آغاز شد و عمده روزهای تصویربرداری آن در روز های اوج کرونا ادامه یافت. فصل دوم این مجموعه چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ پخش شد.

تهیه‌کننده

رحمان سیفی آزاد ،

علی طلوعی ،

نبراس پیكچرز

بازیگران سریال ملکه گدایان:

باران کوثری ، پانته آ بهرام ، آرمان درویش ، محمدرضا غفاری ، رضا بهبودی ، الهام کردا ، فرزاد فرزین ، عرفان ناصری ، شبنم قربانی ، سولماز غنی ، یسنا میرطهماسب ، علی اوجی ، بهشاد شریفیان ، علی صلاحی ، مریم سرمدی ، رومینا کوهزاد ، آرزو افشار ، شیدا یوسفی ، الهام شعبانی ، نورا محقق ، مریم زارعی ، فاطمه نیشابوری ، نسیم اکبری ، رؤیا نونهالی

نویسنده

حامد افضلی ،

امین محمودی

خواننده

روزبه بمانی

دانلود قانونی سریال ملکه گدایان

همان‌ طور که می‌ دانید امروزه بسیاری از سریال‌ های شبکه نمایش خانگی به‌ طور غیر قانونی در ماهواره پخش می‌ شود که عوامل سریال‌ ها همواره این نکته را بیان کرده اند که برای دیدن این سریال‌ ها نیاز است آن را خریداری کنید.
درصورتی‌ که تماشاگران آن به صورت غیر قانونی این سریال را تماشا کنند اصلا راضی نیستند و مدیران شبکه های ماهواره ای بدون توجه به این گفته‌ ها این سریال‌ ها را پخش می‌ کنند کاری غیر اخلاقی و غیر قانونی می‌ باشد.

شما عزیزان با دانلود قانونی این سریال به عوامل سازنده کمک کنید تا در فرهنگسازی این مسئله نیز کمک‌ های شایانی کرده باشید.
با توجه به این‌ که سریال ملکه گدایان به‌ طور کامل به اتمام رسیده شما می‌ توانید به‌صورت یکجا و قانونی این سریال را از سایت ما دانلود کرده و از تماشای آن همراه با خانواده لذت ببرید .

لینک های مفید:

دانلود سریال جذاب نیسان آبی

دانود سریال خسوف

دانود سریال جدید و جذاب حرفه ای

دانود سریال جدید و دیدنی جزیره

fa_IRPersian