دانلود قسمت آخر زخم کاری

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

دانلود قسمت آخر زخم کاری

دانلود قسمت آخر زخم کاری

سریال زخم کاری یک سریال پر مخاطب شبکه نمایش خانگی بود . فصل اول سریال زخم کاری ۱۵ قسمت داشت که توانست نظرات متفاوتی از بینندگان و منتقدان بگیرد .

دانلود قسمت آخر زخم کاری

دانلود قسمت آخر زخم کاری

دانلود قسمت آخر زخم کاری

این سریال توانایی بالایی در جذب مخاطب داشت که خیلی‌ ها معتقدند به این دلیل در ذهن بینندگان ماندگار خواهد شد‌. اما عده‌ ای هم با این نظر مخالف هستند و بر این باورند که هر چه جذابیت و داشتن مخاطب ویژگی مهمی تلقی می‌ شود اما نمی‌ توانیم بگوییم که جذب مخاطب اهمیت و کیفیت بالای یک فیلم را نشان می‌ دهد.

تصویر برداری سریال زخم کاری در تهران انجام‌ شده است این سریال اولین تجربه سریال‌ سازی محمد حسین مهدویان در شبکه نمایش خانگی می‌ باشد درباره محمد حسین مهدویان می‌ توان چنین گفت که محمد حسین مهدویان از مهم‌ ترین چهره‌ های سینمای ایران در دهه ۹۰ شمسی می‌ باشد .

این سریال بر اساس رمان کوتاه بیست زخم کاری توسط محمود حسینی‌ زاد ساخته‌ شده است باید این نکته را در نظر داشت که رمان بیست زخم کاری با الگوی رمان‌ های عامه‌ پسند فارسی سازگار نیست و دست گذاشتن روی آن به دلیل سوژه ملتهب تصمیمی چالش‌ بر انگیز است .

دانلود قسمت آخر زخم کاری

دانلود قسمت آخر زخم کاری

رمان بیست زخم کاری شامل ۱۲۷ صفحه می‌ باشد که با توجه به تعداد صفحات این رمان کوتاه به حساب می‌ آید. این رمان بسیار ذهنی و بصری روایت می‌ شود در اقتباس مهدویان شخصیت‌ ها و خرده داستان‌ های بیشتر به قصه اضافه می‌ شوند و می‌ توان گفت با پررنگ شدن مایه‌ های عامه‌ پسند سریال زخم کاری بسیار پر مخاطب شده‌ است .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال خارجی تاریخی

از دیگر نکاتی که در سریال زخم کاری می‌ توان به آن توجه کرد حضور جواد عزتی در نقش اصلی داستان می‌ باشد جواد عزتی با حضور در سریال‌ های کمدی به شهرت رسید پس‌ از این شهرت در ایفای نقش کمدی تصمیم گرفت تا مقداری از کمدی فاصله بگیرد و توانایی دیگر خود را در ایفای نقش‌ های متفاوت به نمایش بگذارد .

حضور جواد عزتی می‌ تواند موفقیت و پر مخاطب شدن هر سریالی را تضمین کند و زخم کاری به یکی از محصولات بحث‌ برانگیز سال ۱۴۰۰ تبدیل شد از جمله بازیگران سریال زخم کاری می‌ توان از جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، امیر حسین هاشمی، کاظم هژیر آزاد، منوچهر علی‌ پور، مه‌ لقا باقری، مائده طهماسبی، مرتضی امینی تبار، سارا حاتمی و … را نام برد.

دانلود قسمت آخر زخم کاری

دانلود قسمت آخر زخم کاری

در خلاصه داستان سریال زخم کاری آمده‌ است مالکی با بازی جواد عزتی از مدیران شرکتی موفق است که توسط ابراهیم ریز آبادی اداره می‌ شود ریز آبادی، مالکی را مجبور می‌ کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ ها وارد مذاکره شود نروژی ها بعد از عقد قرار داد می‌ خواهند مبلغ قرارداد که چندین میلیون دلار است را به حساب شرکت واریز کنند ولی. . .

پیش‌ تر گفتیم که محمد حسین مهدویان کارگردانی سریال زخم کاری را برعهده داشته‌ است اما تهیه‌ کنندگی برعهده محمدرضا تخت کشیان و فیلم‌ نامه آن را نیز خود محمدحسین مهدویان نوشته‌ است.
سریال زخم کاری ۲۰ قسمت داشت که روز های جمعه پخش می‌ شد .

فیلم تصادفی :  مینی سریال خنده‌دار

 

با توجه به این‌ که تمام قسمت های زخم کاری پخش شده و سریال ب اتمام رسیده می‌ توانید این سریال جذاب را به طور کاملا حلال و قانونی و به صورت یک جا از سایت ما دانلود کنید .

برای خواندن یادداشت های بیشتر در مورد این سریال جذاب و دیدنی اینجا کلیک کنید.

به دانلود قسمت آخر زخم کاری امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian