درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

قصد داریم در مورد درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی اطلاعاتی ارائه دهیم در ادامه با ما همراه باشید .

از سال ۹۷ به بعد شرایط برای شبکه نمایش خانگی با تغییراتی نسبت به قبل از آن رخ داد. این شبکه به طور سراسری دیده شد و مخاطبین بسیاری در این سال جذب شبکه نمایش خانگی شدند دلیل این موفقیت یک شبه پخش سریال های جذاب و مخاطب پسند مانند شهرزاد بود که به طور کلی معادله سریال ها در این شبکه را تغییر داد و بر این اساس میزان درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی هم به طور چشم گیری افزایش یافت .

درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی

درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی

سریال های نمایش خانگی 97

امروزه تولیدات شبکه نمایش خانگی و مخاطبین آن روز به‌ روز بیشتر می‌ شود به‌طوری‌ که استقبال از شبکه نمایش خانگی باعث شده که دیگر کسی سراغ تلویزیون و صدا و سیما نرود به طوری که شبکه نمایش خانگی توانسته‌ است از لحاظ جذب مخاطب از تلویزیون پیشی بگیرد .

درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی

در فضای اینترنتی کشور دو پلتفرم وجود دارد که آثار تولید شده توسط فیلم‌ سازان را می‌ خرند و با دریافت حق اشتراک از مخاطبان خود آن فیلم‌ ها را پخش می‌ کنند این دو پلتفرم توانسته‌ اند با توجه به مخاطبین زیاد شبکه نمایش خانگی و دیگر شرایط به درآمد قابل‌ توجهی دست یابند .

در بازار های هنری و فرهنگی ایران رقم درآمدها و هزینه‌ های محصولات هنری به‌طور دقیق مشخص و شفاف نیست اما اگر چه در حوزه سینما و تا حدودی رقم کلی هزینه فیلم‌ ها و رقم نسبتاً دقیق فروش آن‌ ها به اعلام عمومی می‌ رسد اما همچنان در شبکه نمایش خانگی اطلاعاتی از دخل‌ و خرج سریال‌ ها و درآمد سریال‌ های شبکه نمایش خانگی در دست نیست. بنابراین به‌ طور قطعیت نمی‌ توان از میزان درآمد این سریال‌ ها سخن گفت. پس ما در این مقاله قصد داریم تا راه‌ های درآمد سریال‌ های شبکه نمایش خانگی را برای شما شرح دهیم.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال پنج روز در مموریال 2022

در کشور های توسعه‌ یافته رقم دقیق دستمزد های بازیگران و هزینه‌ های تولید سریال‌ ها اعلام می‌ شود به‌ طوری‌ که می‌ توان گفت صنعت تولید آثار نمایشی در این کشور ها به‌ طور کامل شفاف و شیشه‌ ای است. این اتفاق هرگز در ایران رخ نداده است. اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر چه ما می‌ گوییم بر اساس تخمین و حدس و گمان می‌ باشد .

سازندگان سریال‌ ها همواره بر درآمد سریال و سی‌ دی و دی وی دی به تنهایی تکیه نمی‌ کنند آن‌ ها همواره سعی دارند تا با تبلیغات و ایجاد بازارهای اختصاصی برای سریال های هفتگی درآمد های بیشتری را برای سریال خود کسب کنند. آگهی‌ های تجاری درآمد سریال را از محل تبلیغات بیشتر خواهد کرد اما تا زمانی‌ که آمار و ارقام به‌طور دقیق و شفاف در رسانه‌ ها مشخص نشود نمی‌توان میزان دقیق درآمد این سریال‌ ها را بیان کرد .

همان گونه که گفتیم یکی از راه‌ های اصلی درآمد سریال‌ های شبکه نمایش خانگی از طریق تبلیغات می‌ باشد و آن‌ طور که تخمین زده‌ اند حدوداً ۳۰ میلیارد تومان تبلیغات برای یک سریال پربیننده و پر مخاطب درآمد دارد. به‌ نظر نمی‌ رسد که این برآورد ها چندان دور از ذهن باشند. از همین‌ رو کارگردانان و فیلم‌ سازان مشهور سعی در ساختن سریال در شبکه نمایش خانگی می‌ کنند و با جذب مخاطب و آوردن بازیگران سوپر استار سعی در گرفتن تبلیغات و بیلبرد های تبلیغاتی می‌ کنند .

امید است که این مقاله مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد لطفاً در ادامه با همراه ما باشید با خواندن مقاله رتبه بندی سریال های شبکه نمایش خانگی

فیلم تصادفی :  دانلود سریال پرچم ما یعنی مرگ Our Flag Means Death 2022
به درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian