رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

می‌خواهیم جدول رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی را شرح دهیم. در ادامه با ما همراه باشید .

تاریخچه

اولین سریال تولید شده در شبکه نمایش خانگی سال ۸۹ بود از آن روز تا به امروز این شبکه فراز و فرود بسیار زیادی داشته‌ است پس‌ از گذشت مدتی از پخش شبکه نمایش خانگی مشخص شد که این رسانه به رقیب بسیار جدی برای تلویزیون تبدیل شده است که سخت‌ گیری‌ های مرسوم محتوایی در تلویزیون را ندارد در زمینه تولید و ساخت منحصر به کسی نیست .

به‌ تدریج و کم‌ کم پای ستارگان سینمای ایران به شبکه نمایش خانگی باز شد تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران متوجه پتانسیل بالای شبکه نمایش خانگی شدند و به سمت این رسانه آمدند.

آنچه که بسیار به رشد صنعت شبکه نمایش خانگی کمک کرد حضور سرویس‌ های پخش آنلاین فیلم بود بر این اساس پخش و تماشای این نوع سریال‌ ها آسان‌ تر و سریع‌ تر شد این‌ گونه بود که شبکه نمایش خانگی یک صنعت میلیاردی و دارای مخاطب میلیونی شد زیرا مردم برای دیدن فیلم‌ ها دیگر نیازی نبود تا به سوپرمارکت‌ ها بروند و سی‌ دی قسمت‌ های جدید سریال‌ ها را بخرند.

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

بر این اساس بهترین سریال سال ۱۴۰۰ براساس نظرسنجی IMDB را به شما معرفی خواهیم کرد.

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

به‌ گزارش کول دانلود و به نقل از صبح سینما از بهترین سریال‌ های شبکه نمایش خانگی می‌ توان سریال قورباغه را نام برد که بیشترین نمره و امتیاز را در سایت IMDB بدست‌ آورده است و از این نظر سرتر از بقیه باشد.
در این پست می‌ خواهیم به بررسی این‌ موضوع رتبه‌ بندی سریال‌ های شبکه نمایش خانگی بپردازیم .

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم طنز 2020

قورباغه به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی و بازی درخشان نوید محمدزاده بر روی شبکه نمایش خانگی قرار گرفت امتیاز این سریال در این سایت ۸.۱ امتیاز از ۱۰ امتیاز ممکن را دریافت کرد.

این امتیاز بالاترین رتبه در میان آثار در حال پخش شبکه نمایش خانگی و آثار پخش‌ شده در سال ۹۹ است .

            سریال های جدید ایرانی پخش در رسانه سینمای خانگی

رتبه دوم در اختیار سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی با امتیاز ۶٫۹ از ۱۰ می‌باشد این سریال هم توانست مخاطبان زیادی به خود جذب کند و دومین پر مخاطب‌ ترین سریال از لحاظ امتیاز دهی سایت IMDB را از آن خود کند.

رتبه سوم در میان سریال‌ های شبکه نمایش خانگی سریال می‌ خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه‌ حسینی با امتیاز ۶٫۲ از ۱۰ را در میان سریال‌ های شبکه نمایش خانگی دارد .

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

از بهترین و پرطرفدارترین سریال‌ های شبکه نمایش خانگی از ابتدا تا کنون می‌ توانیم از سریال قورباغه و همچنین سریال شهرزاد را که بالاترین امتیاز را ها را در میان تمام سریال‌ های شبکه نمایش خانگی کسب کرده‌اند نام ببریم.

در این بین سریال هایی هم بودند که با شکست های سنگینی رو برو شدند و رتبه های آخر نظرسنجی ها را به خود اختصاص می دادند این سریال ها تعدادشان کم هم نیست یکی از این سریال ها که با شکست مواجه شد سریال مردم معمولی به نویسندگی و کارکردانی رامبد جوان بود.

شاید بسیاری فکر می کردند که با وجود خندوانه  و مخاطبین پر تعدادش رامبد جوان بتواند با مردم معمولی هم رکورد ها را جابجا کند که این چنین نشد.

فیلم تصادفی :  سریال اختاپوس قسمت ۴

امید است خواندن این مقاله به شما کمک کرده باشد لطفا در نظرات سایت ما را در بهتر شدن یاری دهید همچنین شما مخاطبین و طرفداران فیلم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سریال های جدید شبکه نمایش خانگی اینجا کلیک کنید.

به رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian