سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

می‌ خواهیم سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز را در قالب شبکه نمایش خانگی ایران که در سال‌ های اخیر طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده‌ است را خدمت شما معرفی کنیم.

ابتدای شروع به کار این رسانه تنها فیلم‌ های تلویزیونی و فیلم‌ های سینمایی را بعد از پخش آن‌ ها در شبکه نمایش خانگی منتشر می‌ شد اما به‌ مرور شرکت‌ های جدیدی وارد بازار شد و با تزریق انگیزه و منابع مالی به صنعت سینما فیلم‌ های بیشتر و پربیننده تری به شبکه نمایش خانگی وارد شده‌ اند .

این اتفاق به رواج و قدرت گرفتن شبکه نمایش خانگی بسیار کمک کرد اما این اتفاقات به‌ تنهایی تاثیر گذار نبود در این‌ میان بیشتر فیلم‌ های کمدی و سریال‌ های طنز توانستند در این رسانه دیده شوند از اواخر دهه ۸۰ شبکه نمایش خانگی رونق بیشتری گرفت این شبکه با ورود امکانات جدید و توجه بیشتر به امور تبلیغاتی جان گرفت حالا فیلم‌ هایی که اجازه اکران نداشتند می‌ توانستند به شبکه نمایش خانگی بیایند. اکثر این فیلم‌ها فیلم‌ های طنز و سریال‌ های کمدی بودند.

         رتبه بندی شبکه نمایش خانگی

این آثار ها ابتدا بسیار ضعیف و بی‌ کیفیت بودند اما بعدها با ورود فیلم‌سازان مشهور به این شبکه کارهای بهتری ارائه شد .

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

در ادامه مهران مدیری یکی از اولین چهره‌های مهمی بود که به شبکه نمایش خانگی پا گذاشت که اولین سریال او ،قهوه تلخ نام داشت که بسیار هم پرطرفدار و پربیننده شد بعد از آن این کارگردان سریال کمدی هیولا را برای شبکه نمایش خانگی ساخت و در سال ۹۹ سومین سریال کمدی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی به نام دراکولا پخش شد.

دراکولا

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

سریال دراکولا به کارگردانی مهران مدیری و بازیگری ویشکا آسایش ،مهران مدیری، سیما تیرانداز ،گلاره عباسی ،محمد بحرانی ،نیما شعبان‌ نژاد، اندیشه فولادوند و احسان امانی روی شبکه نمایش خانگی در سال ۹۹ پخش شد در خلاصه داستان آمده‌ است که ژاله کبیری همسر کامران کامروا که ۳ سال است با یکدیگر ازدواج‌ کرده اند برای او جشن تولدی گرفته و همه آشنایان و دوستان را دعوت کرده‌ است هدف از این دعوت نمایش ثروت خود برای دیگران بوده است.

سریال کمدی دراکولا یا هیولای ۲ با طراحی و سرپرستی فیلم‌ نامه پیمان قاسم‌خانی و نویسندگی مهران مدیری ساخت شده با توجه به استقبال خوبی که از سریال هیولا شد انتظار می‌ رود که دراکولا هم مخاطبین زیادی را جذب خود کند.

سریال خوب بد جلف: رادیواکتیو

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

این سریال به کارگردانی پیمان قاسم‌ خانی و بازیگری سام درخشانی ،پژمان جمشیدی ،حامد کمیلی، آناهیتا درگاهی، محمد بحرانی ،شکیب شجره ‌، تینو صالحی، فرهاد آئیش، گوهر خیراندیش ،مارال فرجاد و امیرمهدی ژوله روی شبکه نمایش خانگی در سال ۹۹ قرار گرفت در خلاصه داستان سریال آمده‌ است که خوب بد جلف ۳ رادیواکتیو ماجراهای پژمان و سام پس‌ از دزدیده شدن توسط چچن‌ ها است پژمان و سام به‌ عنوان گروگان به‌ همراه کیک زرد توسط آصف رییس گروه جان فدائیان داغستان آزاد دزدیده شده‌اند و قرار است از مرز شمال غربی کشور به چچن بروند و از طرفی جاسوسان ارتش سری در جستجوی آن‌ها هستند .

خوب بد جلف ۳ که دنباله دو سریال قبلی آن یعنی خوب بد جلف ۲ خوب بد جلف ۱ می‌ باشد موضوعات بسیار متنوعی داشته که نمی‌ توانستند آن‌ ها را در یک فیلم پایان دهند . سریال طنز خوب بد جلف ۳ رادیواکتیو با استقبال خوب تماشاگران روبرو شده‌ است .

سریال مردم معمولی

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

سریال‌ های خانگی ۹۹ طنز

به کارگردانی رامبد جوان درباره زوج افغان است که ویژگی‌ های روشنفکرانه دارند و صاحب یک کافه گالری هستند و اتفاقاتی حول محور گالری و مشتری به آن روی می‌ دهد. این سریال در سال ۹۹ ساخته شد به‌ احتمال زیاد در سال ۱۴۰۰ پخش خواهد شد .

درست در زمان تولید خندوانه خبر پیش‌ تولید اولین سریال کمدی رامبد جوان در شبکه نمایش خانگی پخش شد این فیلم در سکوت خبری ساخته شد و نتوانست آن‌طور که باید همانند دیگر کار رامبد جوان یعنی خندوانه مردم را جذب خود کند .

fa_IRPersian