سریال ایرانی در شبکه نمایش خانگی این روزها از صداو سیما نیز برای مخاطبان محبوب‌ تر شده‌ است به‌ همین خاطر به معرفی بهترین سریال ایرانی ۲۰۲۰ خواهیم پرداخت .

سریال ایرانی ۲۰۲۰

در اوایل دهه ۸۰ تا ابتدای زمانی‌ که سریال قهوه تلخ درحال پخش بود کمتر کسی همچین آینده درخشانی را برای سریال‌ های شبکه نمایش خانگی تصور می‌ کرد اما رفته به رفته و روز به‌ روز شاهد رشد این شبکه در بین مخاطبان و فیلم بازان بوده‌ ایم شاید بتوان نقطه عطف شبکه نمایش خانگی را پخش سریال قهوه تلخ در انتهای دهه ۸۰ توسط مهران مدیری دانست.
این سریال که مخاطبان زیادی داشت در آن زمان رکورد های فروش را شکست در ادامه همین روند روبه‌ رشد سریال‌ های زیادی در بستر شبکه نمایش خانگی تولید و ساخته شد اکنون می‌ خواهیم به معرفی سریال ایرانی ۲۰۲۰ بپردازیم با ما در این یادداشت همراه باشید.

سریال ساخت ایران

سریال ایرانی ۲۰۲۰

سریال ایرانی ۲۰۲۰

ساخت ایران بعد از ۲ فصل موفق فصل ۳ را روانه شبکه نمایش خانگی کرد این سریال در ژانر کمدی از محبوب‌ ترین سریال‌ های شبکه نمایش خانگی بود یکی از ستارگان این سریال امین حیایی می‌ باشد این سریال قرار است در جزایر کیش و قشم و بخش‌ های خارجی در یک کشور آفریقایی فیلم‌ برداری شود.

سریال قورباغه

سریال ایرانی ۲۰۲۰

یکی از بهترین سریال‌ های شبکه نمایش خانگی سریال قورباغه است . پخش این سریال از سال ۱۳۹۹ آغاز شد می‌ توان آن را از در شمار بهترین سریال‌ های ایرانی ۲۰۲۰ قرار دارد سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و ازجمله سوپر استارهای سینما همانند نوید محمدزاده، صابر ابر، مهران غفوریان و … در ژانر معمایی و جنایی ساخته شد علی اسدزاده عهده‌ دار تهیه‌کنندگی این سریال بوده‌ است.

 

سریال گیسو

سریال ایرانی ۲۰۲۰

ساخته منوچهر هادی با بازیگران برجسته ای مانند محمدرضا گلزار ، هومن سیدی ،ساره بیات، هانیه توسلی، مسعود رایگان‌‌، بهاره رهنما ،شمسی فضل‌ اللهی و حسین یاری است این سریال نیز مخاطبان خاص خودش را داشت و مورد محبوبیت فراوانی قرار گرفت .

سریال آقازاده

سریال ایرانی ۲۰۲۰

سریال ایرانی ۲۰۲۰

آقازاده از سری سریال ایرانی ۲۰۲۰ می‌باشد درطول پخش این سریال طرفداران بسیار زیادی جلب آن شدند این سریال در ژانر درام اجتماعی و سیاسی که حول‌ و حوش اتفاقات زندگی یک آقازاده و تخلفات اقتصادی که مرتکب شده بود. این سریال به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه‌کنندگی نویسندگی حامد عنقا ساخته‌ شده است و از تیرماه ۹۹ در شبکه نمایش خانگی پخش شد.

از بازیگران این سریال می‌توانیم به امیر آقایی، مهدی سلطانی، امین تارخ ،سینا مهراد، پردیس پور عابدینی‌‌، نیکی کریمی ،امین حیایی ‌،جمشید هاشم‌پور ،کامبیز دیرباز، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی‌‌، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، محمدحسین لطیفی و غیره اشاره کرد.

سریال هم گناه

از بهترین سریال‌های ایرانی است که با موضوع خانوادگی و اجتماعی به کارگردانی و تهیه‌ کنندگی محسن کیایی برای شبکه نمایش خانگی تولید شد. این سریال طرفداران بسیار زیادی نیز در بین مردم پیدا کرد از بازیگران سریال هم گناه می‌ توانیم به پرویز پرستویی ،مسعود رایگان، رویا تیموریان ،مهدی پاک‌دل، هدیه تهرانی ،محسن کیایی، هنگامه قاضیانی؟ افسانه چهره‌آزاد‌، سوگل خلیق، مارال بنی‌آدم ،ساقی حاجی‌پور، پدرام شریفی، روشنک گرامی، حبیب رضایی ،افسانه ناصری، حسین امیدی، احسان کرمی، شاهرخ فروتنیان و اشاره کرد.

سریال ایرانی ۲۰۲۰

سریال ایرانی ۲۰۲۰

 

داستان این سریال هم حول خانواده صبوری که با آرامش در یک خانه قدیمی با هم مشغول زندگی بودند می‌ چرخه این خانواده با ورود پسر جوان به‌طور کامل دچار تغییرات می‌شود در ادامه این سریال بیشتر با داستان آشنا خواهید شد.

سریال مانکن

از دیگر سریال‌های ایرانی شبکه خانگی است به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در سال ۲۰۲۰ تهیه و تولیدشده است این سریال بازیگرانی مثل امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، مریلا زارعی ،محمدرضا فروتن، فرزاد فرزین، لیندا کیانی، حسین پاک‌دل، محمد صادقی، الهام پاوه‌نژاد، شبنم قلی‌خانی‌، نفیسه روشن ،همایون ارشادی ،بهشاد شریفیان، عارفه معماریان و غیره اشاره کرد این سریال در ژانر درام اجتماعی که به نابرابری اقتصادی بین طبقات مختلف جامعه می‌پردازد.

سریال ایرانی ۲۰۲۰
در این سریال رابطه پسر جوانی بنام کاوه و دختری به نام همتا از مشکلات اقتصادی و اجتماعی باعث می‌شود تا این دو در مسیر زندگی خود با چالش‌ها و موضوعات جدیدی مواجه شوند.

سریال دل

سریال ایرانی ۲۰۲۰

سریال ایرانی ۲۰۲۰

از دیگر سریال‌ های شبکه نمایش خانگی است که در سال ۲۰ ۲۰ بخش شد در ژانر ملودرام اجتماعی است که در که داستان آن داستان عاشقانه‌ ی رستا و آرش است و پس‌ از گذراندن فرازو نشیب‌ های بسیار به روز عروسی خود می‌رسند اما در شب عروسی اتفاقاتی رخ می‌دهد …سریال گی‌سو ساخته منوچهر هادی با بازیگران برجسته مانند محمدرضا گلزار من سیدی ساره بیات هانیه توسلی مسعود رایگان بهاره رهنما شمسی فضل‌اللهی و حسین یاری است این سریال نیز مخاطبان خاص خودش را داشت و مورد محبوبیت فراوانی قرار گرفت.

 

fa_IRPersian