: 1.2

سریال خاتون

خاتون

لینک دانلود انتهای صفحه

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال خاتون به همراه نقد

در این مطلب از سایت جدولیاب شاهد خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال خاتون می باشید. با ما همراه باشید. سریال خاتون داستان روزگاری پرفرازونشیب در دل تاریخ ایران است که توسط تینا پاکروان نوشته و کارگردانی شده و نگار جواهریان و اشکان خطیبی بازیگران اصلی آن هستند. این سریال به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی تینا پاکروان با بازی مهران مدیری، نگار جواهریان و اشکان خطیبی دوشنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ اولین قسمت آن به صورت اختصاصی از پلتفرم نماوا آغاز شد. اسامی بازیگران این سریال عبارتنداز؛ نگار جواهریان، مهران مدیری، حامد کمیلی، پژمان بازغی، ستاره اسکندری، پانته‌آ پناهی ها، مهران غفوریان، بانیپال شومون، اشکان خطیبی، بهناز جعفری، آیدا ماهیانی، بابک حمیدیان،  پیام دهکردی، داریوش موفق، رضا بهبودی، ستاره پسیانی، سروش صحت، شاهرخ فروتنیان، شبنم مقدمی، عاطفه رضوی، غزل شاکری، فرخ نعمتی، قربان نجفی، مهتاب ثروتی، مهدی قربانی، میرسعید مولویان، بهنام شرفی، علی فروتن، شیرین محسنی، رضا عباسی، پیمان میرزایی، سمانه منیری، مجید گیاهچی، مرجان متقی.

سریال خاتون

خلاصه داستان سریال خاتون

قصه سریال «خاتون» از سال ۱۳۲۰ شروع می‌شود و داستان حول محور شخصیتی به نام «خاتون» با بازی نگار جواهریان می‌چرخد. همسر این کاراکتر «شیرزاد ملک» با بازی اشکان خطیبی شخصیتی نظامی است و «خاتون» از عملکرد ارتش در مقابل اشغال ایران توسط متفقین در جنگ جهانی دوم ناراحت است. در ادامه سریال، اتفاقاتی رخ می‌ دهد و وضعیت خانواده اصلی قصه در این دوران تغییراتی می‌کند. مهران مدیری نقش «جهانگیر روزبه» دایی «خاتون» را برعهده دارد. این کاراکتر که یک تاجر ثروتمند است و در هتل زندگی می‌کند، جزو شخصیت‌های مثبت سریال است و کاراکتری شوخ‌ طبع و خوش‌ مشرب دارد. «جهانگیر روزبه» که به عنوان «دایی جون انگلیسی» شخصیت «خاتون» معرفی شده، با انگلیسی‌ها و روس‌ها ارتباط دارد، اما جاسوس نیست و اتفاقا تا حدی نیز فرد وطن‌ دوستی محسوب می‌ شود.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم راه خروجی نیست No Exite2022

سریال خاتون

قسمت ۸ سریال خاتون

خاتون چاره‌ای ندارد که به رضا، راننده گاراژی که به سمت تهران می‌رود، اعتماد کند. او تا شب صبر می‌کند و درنهایت همراه او به جاده می‌زند. همان ابتدای راه پیچیدن رضا به جاده فرعی کار دست‌شان می‌دهد. گشتی‌های انگلیسی سر می‌رسند. خاتون افسر انگلیسی را با گلوله هدف قرار می‌دهد و بدین ترتیب جان رضا را نجات می‌دهد. رضا از کیسه‌های آرد قشون روس می‌دزدد و بین روستاییان پخش می‌کند. چیزی شبیه کار رابین هود.
خاتون به تهران و به درب خانه‌ای می‌رسد که خالی است و مدت‌ها کسی در آن نبوده است؛ سپس راه خیاط خانه عمه‌اش را پیش می‌گیرد که می‌فهمد او هم از تیفوس جان داده است و بدین ترتیب است که به آغوش دایی جهانگیر انگلیس پرستش می‌رود و فصل جدیدی از اتفاقات زندگی‌اش را در هتل پرشیا و کنار گوش کمیسر رجب اف شروع می‌کند.
پس از هشت قسمت سریال خاتون به نیمه راه فصل اولش می‌رسد. خاتون بالاخره از رشت، همسر و مشکلاتش می‌گذرد و به تهران می‌رسد. جایی که شخصیت‌هایی جدید در لوکیشنی جذاب وارد زندگی و سرنوشت او و مسیر سریال می‌شوند. حضور مهران مدیری، مهران غفوریان، داریوش موفق و… می‌تواند خون تازه‌ای به رگ‌های این سریال تزریق کند. هرچند هنوز هم سهل انگاری‌هایی کوچک در کنار دکور و آرایش و به طور کلی پروداکشن بزرگ این سریال توی چشم می‌زند.

بیوگرافی تینا پاکروان کارگردان سریال خاتون

بیوگرافی تینا پاکروان بازیگر کارگردان و همسرش علی اسدزاده با عکس همسر اولش فریبرز کامرانی با ناگفته های جدید را می خوانید

تینا پاکروان متولد 28 فروردین 1356 در تهران ، بازیگر و کارگردان است
فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر می باشد که بعنوان منشی صحنه شروع کرد ، سپس بازیگر شد و حالا کارگردانی می کند

فیلم تصادفی :  دانلود سریال تاریک Dark 2017

سریال خاتون

به سریال خاتون امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
فصل سریال
قسمت 23 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 22 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 21 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 20 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 19 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 18 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 17 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 16 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 15 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 14 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 13 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 12 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 11 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 10 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 9 فصل دوم سریال خاتون

قسمت 8 فصل اول سریال خاتون

قسمت 7 فصل اول سریال خاتون

قسمت 6 فصل اول سریال خاتون

قسمت 5 فصل اول سریال خاتون

قسمت 4 فصل اول سریال خاتون

قسمت 3 فصل اول سریال خاتون

قسمت 2 فصل اول سریال خاتون

قسمت 1 فصل اول سریال خاتون

fa_IRPersian