سریال خنده‌ دار

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

با معرفی سریال خنده‌ دار تلویزیون و ماندگار ترین آنها در خدمت شما هستیم. پربیننده‌ ترین برنامه تلویزیون سریال‌ ها هستند سریال‌ ها همیشه مخاطبان خاص خود را دارند اغلب سریال‌ های تلویزیون هنگامی‌ که در ژانر طنز ساخته شوند بسیار پربیننده‌ تر می‌شوند .

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

 

سریال خنده‌ دار

سریال‌ های طنز زیادی در طول تاریخ کشورمان ساخته‌ شده و همواره با استقبال زیادی مواجه شده‌اند که باعث شده در ذهن مخاطبان ماندگار شوند از میان آن‌ همه سریال‌ های طنز تلویزیون برخی بیشتر مورد استقبال بینندگان قرار گرفته که در ادامه به چند مورد از پربیننده‌ ترین آن‌ ها اشاره خواهیم کرد.

سریال پایتخت

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

از پربیننده‌ترین و ماندگارترین سریال‌های طنز تلویزیون می‌باشد سریال پایتخت تابه‌حال ۶ فصل از آن ساخته‌شده و مورد استقبال مردم قرارگرفته است ازجمله سریال‌هایی است که پس‌از هر فصل مخاطبین بیشتری را جذب خود کرده است.
سریال پایتخت از جمله سریال‌ هایی بود که هر چه از پخش آن می‌ گذشت و هر چه فصل جدید پخش می‌شد به مخاطبان آن هم افزوده می شد. این سریال به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری از شبکه یک سیما در نوروز ۱۳۹۰ برای اولین بار پخش ش.د بازیگران این سریال عبارت‌اند از: محسن طنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی ‌،هومن حاجی عبدالهی ،بهرام افشاری‌، نسرین نصرتی ،سارا و نیکا فرقانی می‌باشند.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم کمدی

لیسانسه ها

نظرسنجی بهترین سریال طنز

سریال خنده‌ دار

از دیگر سریال‌های طنز صداوسیما سریال لیسانسه ها است این سریال به کارگردانی سروش صحت اولین‌ بار در سال ۹۵ بخش شد و دو فصل بعدی آن پس‌از استقبال مخاطبان نیز ساخته شد . هوتن شکیبا ،امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، بهنام تشکر ،بیژن بنفشه‌خواه‌، عزت‌الله مهرآوران و … در ۳ فصل سریال لیسانسه ها بازی کردند.

سریال دودکش

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

این سریال به کارگردانی محمد حسین لطیفی در ماه رمضان ۱۳۹۲ از شبکه ۱ سیما پخش شد این سریال نظرات مثبتی از سوی بینندگان دریافت کرد و از ماندگارترین سریال‌ های طنز تلویزیون تبدیل شد. هومن برق‌نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز ،الناز حبیبی، نگار عابدی و جواد عزتی بازیگران این سریال را تشکیل می‌دهند .

سریال سه در چهار

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

به کارگردانی مجید صالحی در سال ۱۳۸۷ از طریق شبکه ۱ سیما پخش شد این سریال از جمله سریال‌ های ماندگار و پرطرفدار تلویزیون در ژانر طنز می‌ باشد .
این سریال درباره ۲ باجناق و خانواده‌هایشان است که برای تأمین زندگی تصمیم می‌گیرند ۱ شرکت خدماتی تأسیس کنند . ازجمله بازیگران این سریال عبارت‌اند از: شهره لرستانی ،علی صادقی، مهران رجبی، آناهیتا افشار، مریم سلطانی، شهرام قائدی ،اشکان اشتیاق و …

سریال خانه به دوش

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

از دیگر سریال‌های طنز ماندگار و پربیننده‌ترین آن‌ها سریال خانه‌به‌دوش به کارگردانی رضا عطاران می‌باشد این سریال در ماه رمضان سال ۸۳ از طریق شبکه ۳ سیما پخش شد با توجه به این‌ که بارها از طریق شبکه‌های مختلف پخش‌شده اما بازهم مخاطبان زیادی دارد و با هر بار پخش آن افراد زیادی هستند که آن را ببیند و از جمله بازیگران سریال خونه به دوش می‌توان از حمید لولایی، مریم امیر جلالی، آناهیتا همتی، رضا عطاران، علی صادقی، بهنوش بختیاری و غیره را نام برد.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال 42 روز در تاریکی Days Of Darkness 42 2022

سریال شب‌های برره

سریال خنده‌ دار

سریال خنده‌ دار

این سریال به کارگردانی مهران مدیری که در سال ۸۴ شبکه ۳ سیما پخش شد از سری سریال‌های پربیننده تلویزیون نام دارد در داستان شب‌های برره به ۱ روستای خیالی با زبان خاص و داستان‌های گوناگون می‌پردازند از جمله بازیگران این سریال عبارت‌اند از: مهران مدیری ،سیامک انصاری، بهنوش بختیاری ،سعید پیر دوست ،رضا شفیعی جم ،احمد ایران‌دوست ،ساعد هدایتی و غیره نام برد .

صفحه نخست

به سریال خنده‌ دار امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian