سریال زخم کاری چند قسمت است

«زخم کاری» سریالی جدید و اجتماعی با داستانی پر سر و صدا و ملتهب، اولین تجربه سریال سازی «محمد حسین مهدویان»، کارگردان مشهوری که سازنده  آثار پربیننده ای مانند «ایستاده در و غبار» و «ماجرای نیمروز» و “لاتاری” در شبکه نمایش خانگی است.

سریال زخم کاری چند قسمت است

از بازیگران این سریال می توان به جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری ، عباس جمشیدی فر و مهدی  زمین پرداز اشاره کرد. “من زمستان رو اينجا دوست دارم” خوشگل نيست؟ “زيباست، ولي سخته…”

سریال زخم کاری چند قسمت است

سریال زخم کاری چند قسمت است

این سریال به کارگردانی محمد حسین مهدویان و تهیه کنندگی محمدرضاتخت کشیان محصول سال ۱۴۰۰ است. این سریال در ژانر  خانوادگی و اجتماعی است.

در طول تعطیلی سینما، خیلی زود شبکه نمایش خانگی توانست بین مردم شناخته شود و پلتفرم های آنلاین به کانالی برای تنفس و بقای سینمای ایران تبدیل شدند. در ابتدا، ممکن بود خیلی چیزها به عنوان یک شغل موقت دیده شود ، اما اکنون به نوعی تعریف سینما و سرگرمی جریان اصلی را تغییر می دهد؛ تمام سریال های ساخته شده تا کنون در حد و اندازه خود مهم و بحث برانگیز بوده اند؛ با این حال، اهمیت یک فیلم فقط مترادف با کیفیت آن نیست. تنها چیزی که می تواند برای زخم کاری با نمونه های قبلی متفاوت باشد، اهمیت کار به عنوان فیلمساز و همچنین در وضعیت فعلی بازار است.

سریال زخم کاری که با سرمایه گذاری فیلیمو تولید شد، اگرچه در سکوت کامل خبری تولید می شد، اما شروعی مبهم بود و در حال حاضر توجه زیادی را به خود جلب کرده است.

اولین قسمت زخم کاری روز جمعه (10 خرداد) منتشر شد و از واکنش های مثبت متعدد در رسانه های اجتماعی و همچنین ۹۶٪ آمار رضایت عمومی در فیلیمو دریافت کرد، به نظر می رسد آخرین اثر محمد حسین مهدویان مورد توجه تعداد قابل توجهی از افراد قرار گرفته است. زخم کاری یک شروع خوب داشت، برخی از قسمت های اول این سریال حتی یکی از بهترین آغازها در میان مجموعه شبکه نمایش خانگی در ایران محسوب می شوند.

سریال زخم کاری چند قسمت است

خلاصه داستان :

«مالکی (با بازی جواد عزاتی) یکی از مدیران یک شرکتی موفق است که توسط ابراهیم ریزآبادی (با اجرای سیاوش طهمورث) اداره می شود.» ریز آبادی مالکی را وادار می کند تا در مورد یک معامله بزرگ نفتی با نروژی ها مذاکره کند. پس از امضای قرارداد، نروژی ها می خواهند مبلغ قرارداد را که چند میلیون دلار است به حساب شرکت منتقل کنند، اما … »

زخم کاری بر اساس رمان «بیست زخم کاری» نوشته محمود حسینی زاد است، که  پس از چند قسمت نام رمان از تیتراژ سریال حذف شد. این رمان که سرانجام در سال 95 منتشر شد، در سال 99 هم زمان با تولید اثر زخم کاری توقیف شد!

اکنون با پخش برخی قسمت های این سریال، نام او دیگر در تیتراژ سریال ظاهر نمی شود. برخی بر این باورند که این بازار گرمی ناشر کتاب است، در حالی که برخی دیگر آن را با نظرات مغرضانه مرتبط می کنند.

سریال زخم کاری چند قسمت است

سریال زخم کاری چند قسمت است

یکی دیگر از نقاط قوت مهم برای زخم کاری ، بازیگران این سریال است. جواد عزتی که بارها توانایی خود را در نقش های غیر کمدی و دشوار ثابت کرده است، پس از غیبت طولانی از نمایش خانگی، بار دیگر تماشاگران را با شخصیت «مالک» در این سریال شگفت زده کرد.

«مالک» به عنوان شخصیتی ضعیف و کمی بزدل از داخل اما با این ضعف درونش مبارزه می کند و ظاهرش را حفظ می کند، نقش پیچیده و سختی بود که عزتی توانست با بازی درخشانش به خوبی اجرا کند.

او از ابتدا تا پایان سریال، فروپاشی و نابودی تدریجی شخصیت خود را نشان داد و انتخاب بسیار خوبی برای نقش «مالک» بود.

فصل اول سریال زخم کاری بیست قسمت داشت و همه آن به پایان رسید شما عزیزان می توانید به طور قانونی وحلال به صورت یکجا این سریال را از وبسایت ما دانلود کنید.

fa_IRPersian