سریال طنز ۸۰

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

سریال طنز ۸۰

از مهم‌ ترین دلایل سریال‌ سازی علاقه مردم به تماشای سریال و استقبال از پخش آن‌ ها می‌ باشد پربیننده‌ ترین و محبوب‌ ترین سریال طنز ۸۰  گسترش چشمگیری داشته‌است. در دهه ۸۰ سریال‌ های ماندگار و پربیننده زیادی برای تلویزیون ساخته شد که بعد از گذشت یک دهه هنوز هم مردم به آن‌ ها علاقه نشان می‌ دهند و هنگام بازپخش آن بیننده‌ های زیادی دارند.
حال می‌ خواهیم با ماندگار ترین سریال طنز ۸۰ آشنا شویم.

سریال زیر آسمان شهر

سریال طنز ۸۰

سریال زیر آسمان شهر

از سری سریال‌ های نوستالژیک که دهه ۸۰ به کارگردانی مهران غفوریان از شبکه سوم سیما پخش شد این سریال مورد استقبال فراوانی از سوی مخاطبان قرار گرفت به‌ طوری‌ که سری سریال‌ هایی بود که هنگام پخشش خیابان‌ ها را خلوت می‌ کرد داستان سریال زیر آسمان شهر حسابی به دل مخاطبان نشست این سریال در ۳ فصل ساخته شد اما موفقیت فصل اول بیشتر از ۲ فصل بعد آن بود.
از جمله بازیگران این سریال؛ حمید لولایی، ملکه رنجبر، مهران غفوریان، مرحوم رضا ژیان ،مرحوم کیومرث ملک‌ مطیعی، نصرالله رادش ،کامران ملک‌ مطیعی ،یوسف تیموری ،معصومه کریمی‌، آرام جعفری ،اشکان اشتیاق و ….. در زیر آسمان شهر بازی کردند .

سریال پاورچین

سریال طنز ۸۰

سریال پاورچین

این سریال به کارگردانی مهران مدیری از جمله سریال طنز ۸۰ بود این سریال در سال‌ های ۸۱ و ۸۲ در شبکه ۵ روی آنتن رفت .
پاورچین با داستان فرهاد برره است فرهاد برره به تهران آمده و ازدواج‌کرده و در شرکت ساختمانی مشغول به کار است با اضافه شدن دیگر بازیگرها به این سریال داستان دیگری رقم می‌ گیرد.
ازجمله بازیگران این سریال می‌ توان به مهران مدیری، سحر زکریا ،جواد رضویان ،شقایق دهقان ، سحر ولدبیگی، سیامک انصاری، سعید پیر دوست، ابراهیم‌ آبادی و… نام برد .

فیلم تصادفی :  سایت دانلود سریال بدون سانسور

سریال خانه‌ به‌ دوش

سریال طنز ۸۰

سریال خانه به دوش

از ماندگارترین و طنز ترین سریال‌ های دهه ۸۰ به کارگردانی رضا عطاران می‌ باشد بسیاری از مردم با این سریال خاطره دارند به این صورت که هر بار از طریق صداوسیما این سریال بازپخش می‌ شود باز هم مخاطبان خاص خودش را دارد. خانه‌ به‌ دوش داستان آقا ماشاءالله است که بعد از مشکلات مالی تصمیم می‌ گیرد به مالزی و با یک وعده دروغین سفر کند در نهایت متوجه می‌ شود که این اتفاق کلاهبرداری بوده است.
ماجرا حول همین اتفاق شروع می‌ شود ازجمله بازیگران این سریال می‌توان حمید لولایی ،مریم امیرجلالی، علی صادقی، رضا عطاران ،آناهیتا همتی، غلامحسین لطیفی، بهنوش بختیاری، فلور نظری‌، خشایار راد و محمود بهرامی نام برد .

سریال متهم گریخت

سریال طنز ۸۰

سریال متهم گریخت

این سریال به کارگردانی رضا عطاران می‌ باشد که سال ۸۴ روی شبکه ۳ سیما پخش شد و مورد استقبال مخاطبین زیادی قرار گرفت در خلاصه این داستان آن آمده‌ است که داستان هاشم آقا با بازی سروش گرجستانی که با خانواده‌ اش از شیراز به تهران نقل‌ مکان می‌ کنند می باشد.
ماجرا از همین اتفاق شروع می‌ شود از جمله بازیگران این سریال می‌توان مرحوم سیروس گرجستانی، مریم امیرجلالی، سعید آقاخانی ،شهربانو موسوی، لیدا فتح‌الهی، علی صادقی، ملیکا زارعی ،رضا عطاران و غیره نام برد .

سریال شب‌ های برره

سریال طنز ۸۰

سریال طنز ۸۰

از دیگر سریال‌ هایی که مهران مدیری ساخت سریال شب های برره بود. این سریال طنز ۸۰ مورد توجه مخاطبین قرار گرفت از ماندگارترین سریال طنز ۸۰ مهران مدیری است که سال ۸۴ روی شبکه ۳ سیما رفت داستان این سریال در روستای خیالی برره با داستان‌ هایی متفاوت می‌ باشد . این سریال بعد از پاورچین شکل گرفت.
ازجمله بازیگران این سریال می‌ توان مهران مدیری، سیامک انصاری، شقایق دهقان، محمد شیری، فلامک جنیدی ‌،حسن شکوهی ،بهنوش بختیاری‌، سعید پیر دوست ،فاطمه هاشمی ،رضا شفیعی جم ‌،هادی کاظمی، ساعد هدایتی، اصغر حیدری ،محمدرضا هدایتی ،احمد ایران‌دوست و غیره نام برد.

فیلم تصادفی :  نظرسنجی بهترین سریال طنز
به سریال طنز ۸۰ امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian