شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

اول به معرفی شبکه نمایش خانگی بپردازیم سپس راه های تماشای این شبکه را به شما شرح خواهیم داد.

این شبکه دیگر رسانه خانگی یک ناشر فیلم ویدئویی و یا سریال می‌ باشد یک رسانه خانگی ممکن است خود دست به ساخت سریال یا فیلم بزند یا این‌ که دوبلاژ و توزیع فیلم را انجام دهد.

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

 

 

با ضعیف شدن عملکرد رسانه ملی به دلایل متعدد از طرف دیگر شکل‌ گیری زبان‌ های شبکه‌ های فارسی‌ زبان در ماهواره و توسعه صنعت سریال‌ سازی آمریکا در ایران هم شاهد فرم و شکل جدیدی از فیلم و سریال در تحت عنوان نمایش خانگی بودیم که مورد توجه مخاطبان داخلی و خارجی قرار گرفت در این حین بود که روز به‌ روز به مخاطبین شبکه نمایش خانگی اضافه شد و مردم آن را به ماهواره و رسانه ملی ترجیح می‌ دادند با توجه به این شرایط برخی مردم دنبال شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال هستند .

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

اما شبکه نمایش خانگی یک شبکه اینترنتی دارای سایت جدا و تا به امروز دارای دو پلتفرم برای پخش سریال‌ هایش می‌ باشد این شبکه را نمی‌ توان روی آنتن دیجیتال یا حتی تلویزیون و ماهواره دید . شبکه نمایش خانگی یعنی آن دسته از سریال‌ هایی که در سال‌ های گذشته روی سی‌دی یا دی وی دی فروخته می‌ شدند که امروزه روش پخش این سریال ها از طریق اینترنت و مشخصا تحویل پلتفرم‌ های اینترنتی شده‌ اند شما می توانید به‌ جای خرید سی دی این سریال ها را از این دو پلتفرم دانلود کنید.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال رز قرمز Red Rose 2022

حال در مورد علل و عوامل شکل‌ گیری شبکه نمایش خانگی در کنار تلویزیون و سینما اطلاعاتی ارائه می‌ دهیم. شاید برای شما هم این سوال پیش‌ آمده باشد که چرا شبکه نمایش خانگی با صداوسیما یا سینما همکاری نمی‌کند؟

همان گونه که قانونی شدن استفاده از دستگاه‌های ویدیویی خانگی در اوایل دهه ۷۰ اجتناب‌ ناپذیر بود و این کار سبب شد تا مردم به‌ جز تلویزیون و پرده سینما گزینه‌ای دیگری را هم برای تماشا فیلم ها داشته باشند این‌ بار هم در اواخر دهه ۸۰ این اتفاق مجدد رخ داد آن‌ هم به دلیل محدودیت‌ های مالی و سانسورهای تلویزیون به مانعی برای همکاری با کارگردانانی که تمایل به ساخت مجموعه‌ های نمایشی داشتند تبدیل شد .

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال

صداوسیما رویکرد محافظه‌ کارانه و خط‌کشی‌ شده در این رسانه دارد و اجازه پرداختن به تعدادی از مضامین و ایده‌ها را نمی‌ دهد در سال‌ های اولیه شکل گرفتن شبکه نمایش خانگی بی‌نظم های متعددی رخ داد که می‌توان از این بی‌نظمی‌ ها نیمه‌ کاره رها شدن مجموعه‌ های اولیه این شبکه مثل قهوه‌ی تلخ و قلب یخی که مخاطبین بسیار زیادی هم داشت نام برد‌.

این اتفاق لطمه بزرگی بود که در همان اوایل کار به شبکه نمایش خانگی وارد شد اما پس‌ از این فیلم‌ ها نسل جدیدی از فیلم‌های شبکه نمایش خانگی شروع به کار کرد که دوره آن با فیلم شهرزاد و شاهگوش و عاشقانه و… بود که شرایط شبکه نمایش خانگی را بهتر از پیش کرد و باعث جلب نظر بینندگان شد .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال جنایت دهلی Delhi Crime 2022

امروزه سریال های متعدد و با کیفیت شبکه نمایش خانگی تبدیل به یک عضو جدا نشدنی از فیلم دوستان شده و طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و خود این اتفاق باعث شده تا فیلم سازان مشهور سینما وتلوزیون و بازیگران سوپر استار به پیشنهاد فعالیت در شبکه نمایش خانگی نه نگویند .

برای خواندن مقاله در مورد فیلم های شبکه نمایش خانگی می توانید در ادامه روی لینک های زیر کلیک کنید. لطفا در نظرات ما را برای هرچه بهتر شدن سایت یاری نمایید.

رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

درآمد سریال های شبکه نمایش خانگی

جدول پخش سریال‌ های نمایش خانگی 1400

به شبکه نمایش خانگی روی دیجیتال امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian