فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی
شاید برای شما هم اتفاق‌ افتاده باشد که دنبال سریال طنز باشید آن‌ هم با دوبله فارسی
تماشای دوبله فارسی فیلم ها بسیار آسان‌ تر از زبان اصلی و همراه با زیرنویس می‌ باشد به‌ طوری‌ که تماشای فیلم دوبله مورد توجه بسیاری از مخاطبین و بینندگان می‌ باشد حال با معرفی فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی در خدمت شما هستیم.

فیلم ماسک The mask

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

این فیلم در ژانر کمدی با دوبله فارسی و محصول کشور آمریکا می‌ باشد فیلم ماسک در سال ۱۱۹۴ انتشار شد در خلاصه داستان فیلم ماسک آمده‌ است که درباره یک کارمند ساده بانک است این کارمند در آپارتمانی زندگی می‌ کند او از زندگی کنونی خودش خسته می‌ شود و پشت سر هم بد می‌ آورد .

این فیلم به کارگردانی چاک راسل و بازی مثال‌ زدنی جیم‌ کری ساخته‌ شده است که سال‌ ها ست در دل مردم جا خوش کرده است . کری صندوق‌ دار بی‌دست‌ و پای بانک تصادفاً به ماسکی دست پیدا می‌کند که هر گاه آن را به چهره می‌ زند به شخصیتی پر تحرک و دیوانه و بسیار قوی و زورمند و شکست‌ ناپذیر، با چهره‌ ای سبز رنگ و کارتونی تبدیل می‌ شود .

فیلم تصادفی :  دانلود سریال پژواک ها Echoes 2022

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی ددپول Deadpool

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

این فیلم در ژانر اکشن و کمی خنده‌ دار می‌باشد در مدت‌زمان ۱۰۸ دقیقه برای افراد بالای ۱۷ سال مناسب هست ددپول محصول کشور آمریکا و کانادا و به زبان انگلیسی به کارگردانی تیم میلر می‌ باشد در خلاصه داستان آمده‌است که وید ویلسون که عضو سابق نیروی عملیات ویژه بوده پس‌از انجام آزمایشات بر روی او و بدست آوردن قدرت‌های ماورای انسانی تصمیم می‌گیرد به سراغ فردی برود که زندگی او را نابود کرده …

فیلم کروئلا ۲۰۲۱ cruella

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

این فیلم در مورد دختری جوان بنام استلا می‌ باشد که آرزو دارد طراح لباس معروفی شود اما زندگی بر وفق مراد او پیش نمی‌رود و اجازه نمی‌دهد تا رؤیای استلا به واقعیت تبدیل شود. ۴ سال بعد زمانی‌ که استلا بی‌ پول و تنها در لندن زندگی می‌ کند با ۲ سارق آماتور به نام هوراس و جسپر آشنا می‌ شود و ادامه داستان به این صورت شکل خواهد گرفت.
این فیلم در ژانر جنایی و کمدی به کارگردانی caraig Gillespie و در سال ۲۰۲۱ ساخته‌ شده است بازیگران این فیلم Emma stone, Emma Thompson , Joel Fryو … می‌ باشند .

سریال خنده‌ دار دوبله فارسی من خیلی مراقبم I care a lot

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

این فیلم درمورد یک سرپرست حقوقی به نام مارلا می‌ باشد او تمامی پس‌ انداز خودش را از دست‌داده و دنبال راهی است تا این ضررها را جبران کند و برای این کار تصمیم می‌ گیرد که یک زن را فریب دهد و دارایی او را تصرف کند در این راه به مشکلات زیادی دچار می‌شود و مارلا وارد بازی خطرناکی می‌ شود…

فیلم تصادفی :  نمایندگی فروش فیلم و سریال

این فیلم محصول کشور انگلستان و در ژانر جنایی و کمدی است در سال ۲۰۲۱ ساخته‌ شده است کارگردان این فیلم J blacson و بازیگرانی چون petter, Eliza Gonzalez, Dianne wiest و … ایفای نقش کرده‌ اند .

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی یک دور دیگر Another round

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی

داستان در مورد چهار دوست می باشد که یک تئوری را به آزمایش می گذارند بر اساس این تئوری نگه داشتن میزان الکل خون در سطحی ثابت و مشخص باعث بهبود زندگی خواهد شد

این فیلم محصول کشور دانمارک و در ژانر درام و کمدی است کارگردان یک دور دیگر Thomas vinterberg مق باشد و بازیگران آن نیز عبارتند از magnus milling , Mads Mikkelsen, Lars rathe و … هستند.

به فیلم خنده‌ دار دوبله فارسی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian