فیلم طنز ایرانی 2020

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

فیلم طنز ایرانی 2020

سال هاست که کمدی به ژانر غالب در سینمای ایران تبدیل شده است، هم توسط تهیه کنندگانی که قطعا به چرخه تولید و بازگشت سرمایه گذاری از کارشان فکر می کنند و هم مخاطبانی که سینمای آنها یکی از سرگرمی های اصلی شان باقی مانده است.فیلم طنز ایرانی 2020

با این حال، در طول چند دهه گذشته کمدی های ایرانی نیز فراز و نشیب های زیادی داشته اند. بنابراین کمدی موفق در دهه های 60، 70، 80و 90 به هیچ وجه نمی تواند از نظر ساختار، محتوا یا شرایط تولید مقایسه شود. یکی از راه های مطالعه وضعیت اجتماعی یک ملت نگاه به فرهنگ عامه است و در ایران سینمای کمدی می تواند بهترین تبلور ممکن برای جریان محصولات فرهنگی مردمی باشد.

فیلم دینامیت

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم طنز ایرانی 2020

 

در یک ساختمان آپارتمانی تعدادی زندگی می کنند از جمله (دو دختر ، دو طلبه ، یک ساقی و افراد دیگر)، آنها از نظر تفکر بسیار متفاوت هستند و به همین دلیل داستان فیلم حول محور این موضوع می چرخد.

این فیلم محصول کشور ایران است، یک کمدی از نوع خانوادگی به کارگردانی مسعود اطيابی ساخته شده و در سال ۱۴۰۰ پخش شده است. در دینامیت بازیگرانی هم چون احمد مهران، محسن کیایی، نازنین بیاتی، پژمان جمشیدی، و… به ایفای نقش پرداخته اند.

گشت ارشاد 3

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم خنده دار ایرانی با نام گشت ارشاد، ادامه گشت ارشاد یک و دو است که تا کنون مخاطبان زیادی داشته اند. امید است سری سوم یکی از بهترین کمدی های ایرانی سال ۱۴۰۰ نیز پر مخاطب باشد.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال مگی Maggie 2022

در این قسمت حمید فرخ نژاد دیگر حضور ندارد و جای خود را به امیر جعفری می دهد. حسن و عطا سال ها بعد تصمیم به بازگشت به ایران می گیرند. اما آنها شغلی براي کسب درآمد ندارند . آنها مجبور به بازی در خیابان ها می شوند. اما این رویه باعث می شود که آن ها عاشق خوانندگی شوند و تصمیم به ضبط و انتشار یک آلبوم بگیرند. واضح است که ضبط آلبوم نیاز به سرمایه دارد. اما انها گرفتار دردسر مالي شده اند …

 

هفته ای یک بار آدم باش

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم طنز ایرانی 2020

 

 

این فیلم حدود ۱۸۳ میلیون تومان فروخت که فروش نسبتاً خوبی داشت. این فیلم را می توان در فهرست فیلم های کمدی برتر 1400 در ایران قرار داد. در آن داستان دو شخصیت علی و مانی را می بینیم.

علی و مانی برادرانی با زندگی متفاوت و ذهنیت های مختلف هستند. انها به خاطر بیماری پدرشان با هم ملاقات می کنند. صحنه هایی از دعوا ها بین این دو خانواده و همسرانشان لحظات خنده داری را به وجود آورده است.

 

فیلم تکخال

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم طنز ایرانی 2020

در فیلم تکخال پوريا پورسورخ در نقش مسعود، دکتر زیبایی ، نقش اول اين فيلم را بر عهده دارد. تکخال کمدی ایرانی اسن که  یکی از بهترین و آخرین فیلم های خنده دار ایرانی جدید است .

شبنم قلیخانی، به عنوان شیرین، همسر اول مسعود است. سحر قریشی همچنین همسر دوم مسعود، به نام لادن است. می توان هرج و مرج را که در انتظار داستان این فیلم است حدس زد. نام های دیگری نیز در این فیلم وجود دارد که هر کدام از آن ها یک طنز نویس مشهور ایرانی هستند.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال پنج روز در مموریال 2022

فیلم مطرب

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم طنز ایرانی 2020

فیلم مطرب حول محور یک خواننده کلوپ شبانه به نام ابراهیم خوش لحن می چرخد که پیش از اوج انقلاب ۱۳۵۷ صحنه خوانندگی را به اجبار ترک کرد  اما چون شهرت و ثروت کافی نداشت نتوانست در لس آنجلس خواننده شود. در نهایت او خواننده مراسمات می شود.

ابراهیم که با نام خانوادگی اش مشکل دارد و آن را به نام خوش لحن تغییر می دهد، سال ها طول می کشد تا یک روز دوباره اجرا کند و زیبا (دخترش با بازی الناز شاکردوست) مشارکت پدرش در «فرهنگ ایرانی» را ترتیب می دهد.

به فیلم طنز ایرانی 2020 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian