: 4.1

فیلم فینچ Finch 2021

فینچ

«فینچ»، فیلمی در ژانر علمی-تخیلی و محصول کشور امریکا در سال ۲۰۲۱ است. «تام هنکس» در این فیلم حضور یافته است. داستان این فیلم درباره رباتیست که پس از دوران رستاخیز بر روی زمین زندگی می کند. این روبات برای محافظت از زندگی سگی متعلق به مخترعش ساخته شد و هم اکنون با مفاهیمی درباره عشق و دوستی و معنی زندگی آشنا می شود.

زمانی در آینده، یک شعله خورشیدی به زمین برخورد می‌کند و آخرالزمان را به همراه می‌آورد. اشعه فرابنفش از لایه اوزون رد می‌شود و زمان زیادی برای مخترعی به نام فینچ واینبرگ (هنکس) باقی نمی‌ماند. به نظر می‌رسد فینچ، مخترعی که آزمایشگاهی در شرکت قدیمی خود دارد، با تنها زندگی کردن به همراه سگش، گودیر، بسیار راحت است. با این حال، او می‌داند که به دلیل بیماری‌های حاصل از تابش اشعه فرابنفش، زمان زیادی بر روی زمین نخواهد ماند.

فینچ

بنابراین او روباتی (با صدای کالب لندری جونز) اختراع می‌کند که پس از رفتن فینچ از گودیر مراقبت نماید. یک طوفان شن می‌آید و این سه نفر مجبور می‌شوند قبل از این که روبات کاملا آماده شود، به جاده بزنند. این گروه به سمت غرب و آب و هوای امن‌تر حرکت می‌کنند و در همین حین، روبات معنای انسان بودن را می‌آموزد و فینچ نیز بخشی از انسانیت خود را که در انزوا از دست داده بود، به یاد می‌آورد.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال آخرین اتوبوس The Last Bus 2022

در همین خلاصه طرح، می‌توانید طیف‌هایی از داستان‌های دیگر مانند جاده، غول آهنین، وال‌-ئی و کمی از روایت فیلم بی‌صدا دویدن (بی‌تفاوتی فینچ نسبت به بشریت) را ببینید اما در کل، کارگردان فینچ، میگل ساپوچنیک که کارگردانی برخی از بزرگ‌ترین قسمت‌های بازی تاج و تخت (خانه سخت و نبرد حرامزاده‌ها) را بر عهده داشت، رویکردی ملایم را اتخاذ می‌کند.

فیلم به کارگردانی میگل سپاچنیک در سال 2021 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر علمی تخیلی می‌باشد. در این فیلم تام هنکس، کلب لندری جونز، لورا مارتینز کانینگهام، ماری واگنمن و اسکار اویلا به هنرمندی پرداخته‌اند.

یکی از جالب‌ترین نکات فیلم روایت کامل آن عملا به دستان تام هنکس، سگ و ربات است! در طول خط داستانی اصلی (زمانی که اصل موضوع فیلم روایت می‌شود) تنها این سه را می‌بینیم. چرا که جهان عملا نابود شده و هیچ‌کس دیگری، حداقل در نزدیکی آنان نیست! از نکاتی که به ظرافت و هوشمندی تمام طراحی شده است، شخصیت این ربات دوست‌داشتنی است! طولی نمی‌کشد که درست به اندازی فینچ (با بازی هنکس) با شخصیت این ربات (با ایفای نقشی استادانه از کیلب لندری جونز) خو خواهید گرفت!

لیست سازندگان و بازیگران فیلم فینچ 2021 Finch

کمپانی اپل انتشار فیلم فینچ (Finch) را از شبکه اپل تی‌وی پلاس (Apple tv plus) برعهده گرفته است. کارگردان این فیلم میگوئل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) بوده است. کریگ لاک (Craig Luck) و ایور پاول (Ivor Powell) نویسندگان فیلمنامه درام و علمی تخیلی این فیلم را برعهده داشته‌اند.

تام هنکس (Tom Hanks) در نقش فینچ، کیلب لندری جونز (Caleb Landry Jones) در نقش جف یا ربات، لورا مارتینز کانینگهام (Lora Martinez-Cunningham) در نقش مادر (در طول فلش بک)، ماری واگن‌من در نقش دختر (در طول فلش بک) و اسکار آویلا (Oscar Avila) در نقش راننده وانت (در طول فلش بک) حضور یافته‌اند.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم بازگشت به آینده Back to the Future 1985

خلاصه داستان فیلم فینچ 2021 Finch

زمانی که حوادث جوی کره زمین از قبیل طوفان‌های شراره‌های خورشیدی، زمین را به نزدیکی پایان عمر خود رسانده‌اند داستان فیلم فینچ آغاز خواهد شد. فینچ نام مردی مخترع ربات است. تام هنکس ایفای نقش فینچ را برعهده دارد. مسئولیتی که ماهرانه و استادانه هنکس آن را به نمایش گذاشته است. این مرد رباتی را برای محافظت از سگ خود اختراع کرده بود. در این جهان پسا آخرزمانی همین ربات به نوعی ناجی او و سگش خواهد شد. اما چالش‌های فینچ تازه آغاز خواهند شد.

تریلر فیلم فینچ Finch 2021

در این بخش از مطلب تریلر فیلم فینچ که به داستان پسا آخرزمانی آن پس از طوفان‌ و گردباهای عظیم در کره زمین اشاره دارد برای شما تهیه نموده‌ایم. از تماشای ایفای نقش بی‌نظیر تام هنکس در تریلر فیلم فینچ (Finch) لذت ببرید.

 

به فیلم فینچ Finch 2021 امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian