: 4.7

فیلم مادران موازی

مادران موازی

درباره فیلم مادران موازی

(اسپانیایی: Madres paralelas‎) یک فیلم درام اسپانیایی نوشته شده و ساخته شده توسط پدرو آلمودوار و با بازی پنه‌لوپه کروز و آیتانا سانچز-خیخون می‌باشد. این فیلم در جشنواره بین‌المللی ونیز در سپتامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار پخش شد و پنه‌لوپه کروز برنده جام ولپی بهترین بازیگر زن شد.

همچنین این فیلم در هفتاد و نهمین مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی زبان و بهترین موسیقی متن فیلم می‌باشد

مادران موازی بی‌نهایت فیلم لطیفی است؛ یک قصیده‌ی نایابِ مادرانه. آلمودوار در این فیلم مادران را در ابتدا زن، و سپس مادر به تصویر می‌کشد. کروز در مادران موازی نقش زنی را ایفا می‌کند که با آغوش باز پیش‌آمد روزگار را می‌پذیرد و نسبتِ مشخصی با تاریخ کشورش، نوزاد عزیزش و عشق برقرار می‌کند و این بازیگر چهل‌وهفت ساله تمام این پیچیدگی‌ها را در بازی خود جای داده است.

خلاصه داستان

مادران موازی ، فیلمی اجتماعی و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی پدرو آلمودوار می‌باشد. داستان دو زن به نام جنیس و آنا است که در یکی از اتاق‌های بیمارستان، برای زایمان بستری هستند. هر دو مجردند و به شکل تصادفی باردار شده‌اند. جنیس که زنی بالغ است، از بارداری خود پشیمان نیست اما آنا که جوان و خام است، به شدت می‌ترسد. جنیس تلاش می‌کند تا آنا را تشویق کند و به او روحیه بدهد. به این ترتیب ارتباط چند ساعته آنها، پیوندی عمیق میان این دو شکل می‌دهد.

 

 

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم وسط خال Saand Ki Aankh 2019
برچسب‌ها:,
به فیلم مادران موازی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian