فیلم های کمدی جدید

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

فیلم های کمدی جدید

با معرفی فیلم های کمدی جدید در خدمت شما هستیم برخی از این فیلم های کمدی جدید سینمایی هستند برخی نیز سریال های شبکه نمایش خانگی می باشند در ادامه با ما همراه باشید.

مطرب

فیلم های کمدی جدید

فیلم های کمدی جدید

پرفروش ترین فیلم سال گذشته تاریخ کامل سینمای ایران (بر اساس قیمت، نه تعداد بلیط های فروخته شده)، که هنوز هم مورد توجه است فیلم مطرب می باشد  موفقیت فیلم مصطفی کیانی شگفت آور بود زیرا در شرایط ملتهب اجتماعی کشور، پاییز و زمستان گذشته به نمایش در آمد و موفق شد مختطبان زیادی جذب خود کند.

داستان حول محور خواننده خیابانی می چرخد که کارش مصادف با انقلاب است و چهار دهه است که فرصت خواندن را نداشته است. حال بعد از سال ها قرار است کنسرتی در ترکیه برگزار شود و این خواننده به روی صحنه بازگردد…

هزارپا

فیلم های کمدی جدید

فیلم های کمدی جدید

داستان حول یک خلافکار جوان می چرخد، زمانی که او متوجه می شود که یک پرستار ثروتمند در آسایشگاه جانبازان و معلولین جنگی نذر به ازدواج با یک جانباز کرده است، سعی میکند تا از معلولیت خود برای جعل هویت یک جانباز و تحت تأثیر قرار دادن پرستار استفاده کند. غافل از اینکه گروهی از منافقین هویت دروغین او را به عنوان یک جانباز اشتباه گرفته اند، و به فکر انتقام می افتند.

رحمان 1400

فیلم های کمدی جدید

فیلم های کمدی جدید

هنگامی که یک کارمند رده پایین در دفتری که از شرایط مناسب زندگی لذت نمی برد متوجه می شود که به دلیل بیماری عمر زیادی نخواهد کرد، همراه با یکی از همکارانش تصمیم می گیرند تا کاری کنند او توسط پسر رئیس کشته شوند و پول دیه به خانواده اش برسد تا بتوانند آینده شان را تضمین کنند. اما هیچ چیز طبق برنامه پیش نمی رود و اوضاع بدتر می شود.

فیلم تصادفی :  اولین سریال شبکه نمایش خانگی

سریال نیسان آبی

فیلم های کمدی جدید

فیلم های کمدی جدید

این سریال که محصول سال 1400 است و از شبکه نمایش خانگی در حال پخش می باشد از جدید ترین فیلم های کمدی کشورمان است که طرفداران زیادی نیز دارد

نیسان ابی داستان جمشید و رضا ، دو دوست قدیمی است که زمانی عاشق دو خواهر به نام های زری و پری شده و با آن ها ازدواج کرده اند. جمشید شیفته جمشید هاشم پور و نیسان آبی اش است.

رضا هم عاشق شعر است و در رویاهایش شاعر مشهوری است! جمشید روی نیسان خود کار می کند و ریال را روی ریال می گذارد تا چرخ زندگی اش را بچرخاند. رضا هم به دنبال فرصتی است تا اقتصاد زندگی اش را بهبود بخشد و کار بهتری به دست آورد!  نیسان آبی داستان جیب خالی است و پول داستان عشق است و شیفتگی داستان خیانت،و  وفاداری است .

سریال قبله عالم

فیلم های کمدی جدید

فیلم های کمدی جدید

این داستان در دربار ناصر الدین شاه رخ می دهد که به لطف فیلم ها و سریال های ایرانی، ممکن است مشهورترین شخصیت قاجار باشد. خود سلسله قاجار به طور گسترده ای در باور عمومی بر این است که نماد بی کفایتی و خیانت ملی بوده است.

به گزارش روابط عمومی این سریال، تاریخ نمایش سریال «قبله عالم» روز یکشنبه خواهد بود که اولین قسمت آن به طور انحصاری در روز یکشنبه دهم مرداد ماه سال 1400 به طور انحصاری از پلتفرم فیلیمو پخش شد. قسمت هایی از این سریال در کاشان و قسمت های دیگر آن نیز در تهران فیلم برداری شده است.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال ایستگاه یازده Station Eleven

حامد کمیلی در نقش ناصرالدین شاه و بدل‌اش، هادی کاظمی در نقش ظل‌الدوله، شقایق دهقان در نقش مهد علیا و پژمان بازغی در نقش میرزا رضای کرمانی اصلی‌ ترین تیم بازیگری سریال قبله عالم را تشکیل می‌ دهند.

یادداشت های مشابه:

سریال قبله عالم چند قسمت است

 

به فیلم های کمدی جدید امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian