فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

این روزها مردم سراسر دنیا نیاز به خنده بیشتر دارند و خوشبختانه با وجود اتفاقات عجیب این قرن کمدی های خارجی زیادی تا سال 2021 تولید و تولید شده اند. پس از یک توضیح کافی درمورد بهترین فیلم های خنده دار خارجی قرن بیست و یکم را به شما خواهیم داد.

بهتر است به فیلم های کمدی به شیوه ای کلی تر نگاه کنیم و آنها را در لیست فیلم های سرگرم کننده مان قرار بدهیم. شما باید اکنون متوجه شده باشید که برخی از بازیگران زن، کارگردانان و فیلم های ظنز موفق به ساخت فیلم های معروف تر شده اند. اما منظور ما این نیست که کمدی های خارجی ساخته شده توسط کارگردانان زن بهتر از کارگردانان مرد هستند!

 Click / کلیک

 

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

آیا دستگاهی می خواهید که در آن بتوانید زندگی خود را مانند یک ویدئو به عقب و جلو منتقل کنید؟ این موضوع فیلم کلیک است. فیلمی که در آن آدم سندلر به کنترل جادویی دست می یابد که در آن می تواند زندگی را به جلو یا عقب ببرد. اما ناگهان همه چیز تغییر کرد و او به کما می ورد.

وقتی از خواب بیدار می شود، می بیند که همسرش با مرد دیگری ازدواج کرده و فرزندانش نیز علاقه ای به او ندارند. این فیلم در زمان اکران توانست نظرات زیادی را به خود جلب کند و مورد توجه زیادی قرار گیرد.

  • مدت زمان: 107 دقیقه
  • کارگردان: Frank Coraci
  • بازیگران: Adam Sandler ،Kate Beckinsale ،Christopher Walken
فیلم تصادفی :  نظرسنجی بهترین سریال طنز

 Ted / تد

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

 

داستان حول محور پسری می چرخد که خرس تدی را به عنوان هدیه شب کریسمس دریافت می کند. این پسر از خدا می خواهد که عروسکش را به زندگی برگرداند و حرف بزند، خواسته ی او برآورده می شود و عروسک به زندگی باز می گردد!

سال ها می گذرد و آن دو با هم دوست صمیمی می شوند، تا اینکه پسر که جوان شده تصمیم می گیرد با یک زن ازدواج کند …

  • مدت زمان: 112 دقیقه
  • کارگردان: Seth MacFarlane
  • بازیگران: Mark Wahlberg ،Mila Kunis ،Seth MacFarlane

Home Alone / تنها در خانه

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

داستان فیلم حول محور پسر بچه ای به نام “کوین” است که به دلیل شیطنت های زیاد به اتاق زیر شیروانی برده می شود. فردا روز کریسمس است و خانواده او قصد دارند برای تعطیلات به سفر بروند. اما آن ها فراموش می کنند که کوین را با خود ببرند و او باید تنها در خانه بماند. اما ماندن در خانه فقط به تنهایی خلاصه نمی شود، او باید با دزدها نیز مبارزه کند.

  • مدت زمان: 103 دقیقه
  • کارگردان: Chris Columbus
  • بازیگران: Macaulay Culkin،Joe Pesci،Daniel Stern

در بروژ / In Bruges

 

فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند

«در بروژ» یکی از مشهورترین کمدی های سیاه قرن گذشته است و مورد ستایش بسیار منتقدان قرار گرفته است. بروژ نام شهری تاریخی در کشور بلژیک است. در بروژ شاهکار تلخ و کمدی مارتین مک دونا است و سپس شاهکار دیگری با عنوان «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» ساخت. اگرچه در بروژ مملو از لحظات کمدی و سرگرم کننده است، اما باعث نمی شود سایه خسته کننده فیلم تأثیر خود را بر تماشاگران از دست بدهد.

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم رستاخیز Resurrection 2022

این فیلم داستان دو قاتل حرفه ای را که در مأموریتی به یک شهر بلژیکی به نام بروژ فرستاده شده اند، بازگو می کند. در عین حال پیچ و تاب ها و چرخش های زیادی در زندگی شخصی آن ها رخ می دهد و تصمیمات تلخ زیادی در این شهر اتخاذ می کند. در حالی که همکار دیگرشان ممکن است از آنها خبر داشته باشد.

به فیلم های کمدی که ارزش دیدن دارند امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian