: 3.1

فیلم کتابهای شبانه

کتابهای شبانه

خلاصه داستان: الکس (وینسلو فگلی) پسر نوجوانی است که بیش از حد وسواس خلق داستان‌های ترسناک را دارد و اساساً نویسنده قصه‌های ترسناک است. اما یک شب او به خاطر انزوا و تنهایی و همچنین درگیری خانواده‌اش به خاطر میل او به آثار ترسناک، تصمیم می‌گیرد تمام آثار خود را نابود کند. در این بین او متوجه آپارتمانی می‌شود که در ورودی آن باز است و همزمان صدای پخش یک فیلم ترسناک مورد علاقه او نیز از آنجا به گوش می‌رسد.

الکس ناخودآگاه وارد آپارتمان می‌شود و به نوعی اسیر این خانه می‌شود. پس از محبوس شدن الکس در این آپارتمان جادویی، او با دختر جوان دیگری به نام یاسمین (لیدیا جویت) آشنا شده و متوجه می‌شود توسط جادوگری به نام ناتاشا (کریستن ریتر) به دام افتاده است. او حالا باید هر شب یک داستان ترسناک را برای ناتاشا بخواند تا مفید بودن خود را ثابت کند و زنده بماند. اما وقتی قصه‌های او تمام می‌شود، اوضاع نیز آشفته می‌شود.

«کتابهای شبانه»، فیلمی در ژانر خانوادگی، ترسناک-هیجان انگیز به کارگردانی «دیوید یاروسکی» و محصول کشور امریکا در سال 2021 است. این فیلم توسط شبکه «نتفلیکس» تولید شده است. کتابهای شبانه، درباره پسر بچه ای عاشق داستان های ترسناک است که توسط جادوگری جوان و شرور در آپارتمانش در نیویورک کنونی زندانی می شود.

فیلم به کارگردانی دیوید یاروسکی در سال 2021 ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر وحشت و هیجان انگیز می‌باشد. در این فیلم کریستن ریتر، لیدیا جوئت، وینزلو فگلی، کیلا این و جس براون به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم تصادفی :  فیلم خشم مردانه
به فیلم کتابهای شبانه امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian