نصب شبکه نمایش خانگی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

حال می‌ خواهیم تا در مورد نصب شبکه نمایش خانگی به شما مطالبی ارائه دهیم امید است این مقاله نیز مورد توجه شما عزیزان واقع شود در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی از این قبیل خدمت شما ارائه بدهیم .

نصب شبکه نمایش خانگی

با توجه به بخشنامه قوه قضاییه و دیگر مصوبات، صدا و سیما باید مسئولیت شبکه نمایش خانگی را بر عهده بگیرد این روزها نظارت بر تولید و پخش سریال‌ ها و فیلم‌ های نمایش خانگی دغدغه بسیاری از اهالی هنر و مدیران این حوزه و حتی خانواده‌ های ایرانی که فرزندانشان از این شبکه استفاده می‌ کنند شده است.

به‌ همین خاطر نظارت بر این شبکه ضروری است باید توجه داشته‌ باشیم که این سریال‌ ها به سمت خشونت ،قتل، استعمال مواد مخدر، نوشیدنی‌ های غیر مجاز ،خیانت و روابط نامشروع نروند .

می‌ توان گفت تا حدودی نمایشی خانگی توانسته‌ است جلوی ماهواره ایستادگی کند و مردم و مخاطبین ماهواره را به سمت خود بکشاند .

نصب شبکه نمایش خانگی

سایت رسمی شبکه نمایش خانگی

از اصلی‌ ترین معضلات فرهنگی کشور ما ماهواره بوده است که دارای محتوا های نا مناسب و هنجار شکنی می‌ باشد . ماهواره مانند یک ویروس وارد منازل مخاطبان ایرانی شد و می خواهد ذهن آن‌ ها را مسموم کند. سریال‌ های شبکه‌ های ماهواره‌ ای همواره هنجار شکن بوده و فضایشان شکستن حریم‌ های شرعی می‌ باشد .

اما در طرف مقابل در سریال‌ های نمایش خانگی ممکن است فضاهای عاشقانه و ملتهب ببینیم اما هیچ کدام از این سریال‌ ها از فضای شرعی خارج نشده‌ اند و هیچ‌ یک حریم‌ شکنی نکرده‌ اند.

فیلم تصادفی :  دانلود سریال خارجی تاریخی

می‌ توان گفت این گونه سریال‌ ها تحولی عظیم در عرصه محصولات فرهنگی در کشور ایجاد کرده و آن‌ قدر پرطرفدار و پر بیننده هستند که پای هر بازیگر سوپر استار و فیلم‌ سازان مشهور به این شبکه باز شده باشد. فیلم‌ ها در این شبکه بسیار موفق می‌ باشند اما هستند آثار هایی که استقبال زیادی نداشته‌ اند.

بعضی سریال‌ ها مورد علاقه مخاطبین نبوده‌ اند و حتی نتوانسته‌ اند خرج ساخت سریال را در بیاورند شما می‌ توانید انواع سریال‌ های سینمای پخش خانگی از اول تا به امروز را در این سایت دانلود کرده و از تماشای آن با خانواده و یا دوستان لذت ببرید .

نصب شبکه نمایش خانگی

نصب شبکه نمایش خانگی

حال که شبکه نمایش خانگی طرفداران بسیار زیادی در بین مردم پیدا کرده‌ است نیاز است تا راه‌ های ارتباطی آسان به این شبکه ارائه دهیم شما می‌ توانید اپلیکیشن رسمی نمایش خانگی را روی موبایلتان نصب کنید، اولین اپلیکیشن رسمی نمایش خانگی برای پوشش رایگان جشنواره‌ های داخلی فیلم نیز می‌ باشد .

نصب شبکه نمایش خانگی مانند بقیه اپلیکیشن‌ های اندرویدی انجام می‌پذیرد فیلم نت یک اپلیکیشن طراحی‌ شده برای نمایش سریال‌ ها و فیلم‌ ها همچنین تئاتر می‌ باشد که هم‌ اکنون نسخه اندروید آن موجود است .

کاربران پس از دانلود و نصب شبکه نمایش خانگی می‌ توانند فیلم‌ ها و سریال‌ های خود را به‌ صورت آنلاین تماشا کنند همچنین امکان دانلود این مجموعه‌ ها نیز وجود دارد.

با استفاده از این اپلیکیشن اندرویدی شما عزیزان می‌ توانید با خیال آسوده از قانونی و حلال بودن سریال‌ های پخش نمایش خانگی اطمینان حاصل کنید و با خیالی راحت از آن‌ ها استفاده کنید تا هم در فرهنگ‌ سازی استفاده از این نوع آثار کمک کرده باشید و هم از تولید کننده و عوامل سازنده فیلم‌ ها و سریال‌ های پخش نمایش خانگی حمایت کنید.

نصب شبکه نمایش خانگی

این اپلیکیشن را به دوستان و نزدیکان خود نیز معرفی نمایید تا قدمی نو در فرهنگ‌ سازی و استفاده از آثار ادبی هنری و فرهنگی برداشته باشید.

فیلم تصادفی :  دانلود بهترین سریال خارجی بدون سانسور

آخرین نسخه این اپلیکیشن را با کلیک اینجا دانلود و نصب کنید

سپاس که تا انتهای این مقاله با ماهمراه بودید برای خواندن مقاله های بیشتر در مورد سایت رسمی نمایش خانگی کلیک کنید.

به نصب شبکه نمایش خانگی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian