نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

طی یک نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی میزان علاقه مردم به هریک از این سریال ها در سال ۱۴۰۰ بررسی شده است ، همان‌ طور که می‌ دانید طی چند سال اخیر روند تولید سریال‌ های شبکه نمایش خانگی سرعت زیاد گرفته است به‌ طوری‌ که می‌ توان تشخیص داد که اکثر بازیگران فیلم‌ سازان کارگردانان و عوامل سینما تمایل بیشتری به فعالیت در شبکه نمایش خانگی داشته باشند.

در این‌ بین آثار نمایش خانگی همواره با نقد های مثبت و منفی و حاشیه‌ های فراوان متوجه بوده‌ است کیفیت برخی سریال‌ ها بالا و مخاطب پسند بوده و کیفیت برخی از آنها بسیار پایین بوده که حتی هزینه ساخت سریال جبران نشده .

ممکن است سریال‌ های نمایش خانگی آثار مخربی بر خانواده و افکار عمومی بگذارند. چیزی که بسیاری از منتقدان سینما و مخاطبان در نظرات خود درباره این سریال‌ ها اشاره می‌ کنند. حال با ما همراه باشید تا نظرسنجی سریال‌ های نمایش خانگی را برای شما شرح دهیم تا بدانید کدام یک از سریال‌ ها موفقیت بیشتری و همچنین مخاطب بیشتری را کسب کرده‌ است.

 نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی

نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی

نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی

نتیجه نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی درباره محصولات در حال پخش و یا پخش شده اعلام شد که در این‌ بین سریال می‌ خواهم زنده بمانم بیشترین رضایت را داشته‌ است.

به نقل از فیلم نیوز نظرسنجی سینما درباره میزان رضایت سریال‌ های ساخته‌ شده توسط رسانه نمایش خانگی اعلام شده است این نظر سنجی که اوایل سال ۱۴۰۰ برگزار شد آخرین نظرسنجی درمورد سریال‌ های نمایش خانگی بود که خدمت شما ارائه خواهیم داد .

فیلم تصادفی :  دانلود فیلم رستاخیز Resurrection 2022

این رأی بر اساس حجم آرای ثبت‌ شده در کانال‌ های تلگرام، نظر سنجی سینما فیلم نیوز و سینما دیلی ؛ سریال می‌ خواهم زنده بمانم با ۴۰ درصد آرا بیشترین رضایت را از میان مخاطبین شبکه نمایش خانگی به خود جلب کرده‌ است.

پس‌ از سریال می‌ خواهم زنده بمانم که گفته شد حدود ۴۰ درصد آرا را به خود جلب کرده سریال‌ های سیاوش، ملکه گدایان، دراکولا و گیسو با فاصله بسیار کم به‌ ترتیب در رتبه‌ های سوم تا ششم این نظرسنجی قرار گرفته‌ اند. در این نظرسنجی کمترین رضایت مخاطبان شبکه نمایش خانگی به سریال مردم معمولی که با فاصله زیاد نسبت به دیگر سریال‌ ها و با ثبت نظر ۱٫۷ درصد رأی‌ دهنده‌ ها بود به‌ نظرم مردم در مورد سریال مردم معمولی زیاد خوب نبود می‌ توان گفت با وجود موفقیت رامبد جوان در خندوانه اما این کارگردان و بازیگر و فیلم‌ ساز در شبکه خانگی آن‌ طور که باید هنوز به موفقیت نرسیده‌ است.

درصد این ۶ سریال در نظر سنجی شبکه نمایش خانگی عبارت است از:
۱ – می‌ خواهم زنده بمانم ۴۰٫۸ درصد
۲ – سیاوش ۱۴٫۷ درصد
۳ – ملک گدایان ۱۴٫۶ درصد
۴- دراکولا ۱۴٫۵ درصد
۵ – گیسو ۱۳٫۷ درصد
۶ – مردم معمولی ۱٫۷ درصد

سریال‌ های نمایش خانگی که مخاطبان بسیار زیادی را پای خود نشانده است جدای از همه نقدها تأثیرات مثبتی نیز داشته‌ است در یک نظرسنجی از اعضای پلتفرم فیلمو در مرداد ماه سال جاری از این‌ رو بود که نشان می‌ داد سریال‌ ها و فیلم‌ های پلتفرم‌ های شبکه نمایش خانگی بسیاری از مخاطبان ماهواره را کم کرده است.

فیلم تصادفی :  رتبه‌ بندی سریال‌ شبکه نمایش خانگی

در این نظرسنجی ۵۵ درصد از کار کاربران فیلمو اعلام کردند که اصلا پای ماهواره نمی‌ نشینند در این نظرسنجی مشخص شد که میزان تماشای ماهواره پس‌ از عضویت در فیلمو کاهش داشته‌ است .

می‌توان گفت تماشاگران فیلم و سریال از ماهواره به شبکه نمایش خانگی کوچ کرده‌ اند و همچنین کمترین کاهش مدت‌ زمان تماشای ماهواره از بین این افرادی بوده که گفته بودند در ماهواره برنامه‌ های مستند ورزشی و اخبار را دنبال می‌ کنند .

بیشتر بخوانید : جدول پخش سریال های شبکه نمایش خانگی 

به  نظر سنجی سریال‌ های نمایش خانگی امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian