فیلم سریال طنز

  • امتیاز سینما امتیاز داده نشده

فیلم سریال طنز

فیلم سریال طنز بخشی جدایی ناپذیر از تلویزیون و خانواده ها هستند و در طول تاریخ تلویزیون شاهد تولید و پخش فیلم سریال طنز متعددی بوده ایم که برخی از آن ها به خاطرات فراموش نشدنی برای بینندگان تبدیل شده اند.
فیلم سریال طنز در طول تاریخ تلویزیون همواره با تغییر و نوآوری همراه بوده اند و در هر دوره شاهد درخشش سبک خاصی از فیلم سریال طنز می بینیم که پس از آن شبکه های دیگر به دنبال تکرار موفقیت آن سریال هستند.
فیلم سریال طنز ممکن است امروز برای سیتکام ها بهتر شناخته شوند، اما این فقط خلاصه ای از سیتکام ها نیست و مجموعه های کمدی متنوعی از کمدی درام گرفته تا کمدی سیاه در طول سال ها ساخته و منتشر شده اند که هر کدام توانسته اند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند.
ما علاوه بر آن انیمیشن ها از این موضوع عقب نگفتیم و شاهد تولید آثار تحسین شده و مردمی بودیم. قرار است در این مقاله بهترین سریال کمدی تاریخ تلویزیون را از  معرفی کنیم و با ما همراه باشید.

Adams family

خانواده آدام  یکی از کلاسیک ترین فیلم سریال طنز است که هنوز هم به عنوان یکی از برجسته ترین آثار این ژانر در نظر گرفته می شود.
سریال خانواده آدامز اقتباسی از رمانی به همین نام اثر چارلز آدامز است که داستان یک خانواده عجیب و غریب آدامز را در عمارتی دورافتاده و نسبتاً ترسناک دنبال می کند.
فیلم سریال طنز
این سریال که نسخه اصلی آن سیاه و سفید است و البته نسخه رنگی آن بعدها توسط یک گروه منتشر شد، یک سریال کمدی، سیتکام و خانوادگی است که در آن حتی ریشه های عناصر ترسناک و کمدی نیز دیده می شود.
اگرچه اعضای خانواده آدامز قدرت ها و ظاهر عجیبی دارند و برخی ممکن است کمی ترسناک باشند، اما دیوید لوی توانسته است یک کار خانوادگی خنده دار و جذاب ارائه دهد که به مشکلات یک خانواده عجیب می پردازد.

Police Squad

جوخه پلیس کوتاه مدت بود و تنها پس از یک فصل لغو شد. با این حال بسیاری جوخه پلیس را یکی از بهترین سریال های کمدی تاریخ تلویزیون می بینند که در فهرست معتبرترین سایت ها و مجلات دیده می شود.
فیلم سریال طنزجوخه پلیس داستان کارآگاه فرانک داربین را دنبال می کند که نقش لزلی نیلسن را در سریال کمدی بازی می کرد. اجرای لزلی نیلسن با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان مواجه شد که به خاطر ایفای نقش در این سریال نامزد دریافت جایزه امی شد.

Blackadder 

قبل از اینکه روآن اتکینسون به خاطر ایفای نقش آقای بین شناخته شود، شایعه شده بود که در بلکادر که یک سریال کمدی شبه تاریخی است ستاره دار می شود.
اتفاقات هر فصل از سریال در دوره ای متفاوت رخ داد. به عنوان مثال فصل اول به دوره ریچارد سوم می رود که در آن نسخه متفاوتی از تاریخ را دیدیم.
فصل دوم در زمان ملکه الیزابت اول، فصل سوم از اواخر قرن ۱۸ تا اوایل قرن ۱۹، و فصل چهارم در سال ۱۹۱۷ به طول انجامید.
فیلم سریال طنزروآن اتکینسون نه تنها به خاطر اجرای درخشانش در بلکادر تحسین شد و بسیار محبوب شد، بلکه او نیز یکی از سازندگان این سریال بود و در واقع بخش بزرگی از خلاقیت این سریال بر دوش او بود.
اگرچه دوره اکران هر فصل نسبتاً طولانی بود، اما بلک هادر یکی از محبوب ترین سریال های بی بی سی در دهه ۸۰ بود و در نهایت می توان گفت که این سریال در اوج به کار خود پایان داد و فصل چهارم به عنوان بهترین فصل بلکادر محسوب می شود.
اگرچه چند قسمت کوتاه ویژه از این مجموعه پس از آن ساخته و منتشر شد اما یک فصل کامل بر اساس این سریال کمدی ساخته و منتشر نشد.
فیلم تصادفی :  دانلود سریال سقوط کردیم We Crashed 2022
به فیلم سریال طنز امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
fa_IRPersian