فیلم جدید اکشن

در این مقاله سعی داریم تا به شما عزیزان فیلم جدید اکشن را معرفی کنیم با ما در ادامه همراه باشید.

Artemis Fowl

خلاصه داستان: داستان فیلم درباره پسری ۱۲ ساله و نابغه به نام آرتمیس فوول است که سعی می کند با گروگان گرفتن کاپیتان نیروهای ویژه پری و دریافت مزایایی از آن ها با دنیای جن ها و پری ها ارتباط برقرار کند؛ منافعی که بیشتر با نام طلا شناخته می شوند.

آرتمیس فول بر اساس رمانی به همین نام اثر اوون کالفر است و از سوی بسیاری از منتقدان اقتباس خوبی محسوب نمی شود.

فیلم جدید اکشنبا این حال کنت براناگ کارگردان و تهیه کننده فیلم با ساخت این فیلم موفق به خلق اثری سرگرم کننده برای علاقه مندان به فیلم اکشن شده است.

در دهه های اخیر اقتباس های موفقی را بر اساس رمان های فانتزی دیده ایم که به موفقیت و محبوبیت زیادی دست یافته اند که از آن ها می توان از سری هری پاتر به عنوان مهم ترین آن ها نام برد اما آرتمیس فول از آن ها دور است.

داستان آرتمیس فوول در بین کودکان و نوجوانان بسیار محبوب است و به همین دلیل اگر به داستان این شخصیت علاقه مند باشید، بدون شک این فیلم می تواند گزینه خوبی برای تماشا باشد.فیلم جدید اکشن

کنت براناگ تغییراتی در خط داستانی اصلی فیلمش در مقایسه با داستان اصلی ایجاد کرده است که دیدگاه های متناقض زیادی برای آن وجود دارد؛ برخی موافقند و برخی مخالفند.فیلم جدید اکشن

آرتمیس فول توسط استودیو والت دیزنی پیکچرز با بودجه ۱۲۵ میلیون دلار تولید شد و در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۰ در سراسر جهان منتشر شد

Eva

خلاصه داستان: شخصیت اصلی داستان، اوا، یک آدمکش حرفه ای است که در کشتن افراد مهم تخصص دارد.

او برای یک سازمان مخفی کار می کند و برای کشتن افراد مهمی که سازمان آنها را هدف قرار می دهد به کشورهای مختلف سفر می کند.

هنگامی که یکی از ماموریت هایش به طرز خطرناکی اشتباه پیش می رود، مجبور می شود برای بقای خود بجنگد.

اگر طرفدار فیلم های اکشن هستید، بدون شک چندین فیلم اکشن در مورد قاتلان حرفه ای تماشا کرده باشید که در همه آنها یک نفر به دنبال افراد خاصی می رود و یکی پس از دیگری آنها را می کشد.فیلم جدید اکشن

فیلم جدید اکشنآوا که دقیقاً حاوی چنین داستانی است، تفاوت بسیار مهمی با دیگر فیلم های ژانر خود دارد؛ تقریباً در تمام این فیلم ها قاتل داستان مردی است که داستان قاتلی به نام اوا را باز گو می کند.

با این حال، تفاوت فیلم اوا ممکن است به خودی خود مشکل ساز نبوده باشد، اما ممکن است به خوبی به آن پرداخته نشده باشد و به خوبی پردازش شده باشد.

آوا با بازی جسیکا چاستین و کالین فارل آن را به فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ تبدیل کرده است؛ جسیکا چاستین علاوه بر بازی در شخصیت اصلی فیلم به عنوان تهیه کننده، در تیم تولید نیز قرار دارد.

آوا با همکاری کارمایکل، نیکلاس چارتیر و جسیکا چاستین توسط شرکت Voltage Pictures & Ferrell Films تولید و در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۰ منتشر شد.فیلم جدید اکشن

متیو نیوتن در ابتدا قرار بود این فیلم را کارگردانی کند اما به دلیل حاشیه هایی که برای او ایجاد شده بود جایگزین تیت تیلور شد.فیلم جدید اکشن

این فیلم به دلیل شیوع ویروس کرونا در باک آفیس کار خوبی انجام نداد و فروش باک آفیس آن از ۴ میلیون دلار تجاوز نکرد.

Bad Boys Forever

خلاصه داستان: پس از سال ها همکاری با دو افسر پلیس میامی به نام های مایک لووری و مارکوس برنت اکنون باید با یک مادر و پسر که در قاچاق مواد مخدر دست دارند برخورد کنند.

ظهور سنت مارکوس داستان های جالبی را در مسیر خود خلق می کند.

مجموعه فیلم های پسران بد را می توان یکی از پر طرفدارترین سریال های اکشن به عنوان یکی از محبوب ترین سریال های اکشن در نظر گرفت که در میان طرفداران این ژانر با طنز بسیار جالب و به جای آن بسیار محبوب است.

فیلم جدید اکشنپس از موفقیت قابل توجه دو قسمت اول این سریال در سال های ۱۳۷۴ و ۱۳۸۲ اکران شدند، پس از ۱۷ سال، قسمت سوم آماده شد و به سینماها رفت.

پسران بد برای همیشه مانند دو قسمت قبلی داستان دو همکار قدیمی را به تصویر می کشد که باید دوباره با هم کار کنند تا یک مورد مهم را حل کنند که در آن اتفاقات جالب و خطرناکی برای شان رخ می دهد.فیلم جدید اکشن

fa_IRPersian