بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

وبسایت ما بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور می باشد . شما عزیزان به راحتی میتوانید فیلم های موردعلاقه ی خود را بدون سانسور از وبسایت ما دانلود کنید.

در این مقاله سعی داریم چند فیل و سریال بدون سانسور را به شما عزیزان معرفی کنیم با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

Lost Bullet

خلاصه داستان: داستان فیلم درباره شخصیت لینو، مکانیک نسبتاً نابغه اتومبیل های سریع است که به‌خاطر یک اتفاق گیر پلیس می‌افتد.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

او پس از مدتی متوجه فساد نیروهای پلیس می شود و تصمیم می گیرد که با نشان دادن اشتیاق خود برای همکاری با آن ها بتواند از مربی خود انتقام بگیرد و بی گناهی خود را ثابت کند.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

ساخته گیام پیر کارگردان و نویسنده فرانسوی آنقدر کیفیت خوبی دارد که در فهرست بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۰ به عنوان تنها فیلم غیر انگلیسی زبان قرار گرفته است.

سینمای فرانسه در ژانر اکشن در سال ها و دهه های گذشته عملکرد درخشانی داشته و نشان داده است که در این ژانر می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسورفیلم گلوله گمشده تمام تلاش خود را می کند تا این روزها از عناصر بسیار آشنای ژانر اکشن فاصله بگیرد و به جای صحنه های اکشن زرق و برق دار، داستانی منطقی را در مقابل مخاطبانش قرار می دهد.

شخصیت پردازی ناقص شخصیت های فیلم ممکن است ضعیف ترین نقطه این اثر محسوب شود، اما بازی در نقش زیبای بازیگر برجسته، آلبان لنوار، آن را به خوبی جبران می کند.

به طور خلاصه گلوله گمشده با صحنه های داستان و اکشن نزدیک به واقعیت که همگی در خدمت داستان فیلم هستند، می تواند گزینه ای بسیار سرگرم کننده برای طرفداران ژانر اکشن باشد.

احتمالا مهم ترین عامل موفقیت این فیلم قدردانی از شبکه جریان نت فلیکس برای فیلم های غیر انگلیسی زبان است که در سال های اخیر آن را به خوبی دیده ایم.

گلوله گمشده توسط اینوکسی فیلمز همراه با Versus Production تولید شد و در ۱۹ ژوئیه ۲۰۲۰ از شبکه نت فلیکس پخش شد.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

Mulan

خلاصه داستان: داستان فیلم درباره شخصیتی باهوش به نام  مولان است که تصمیم می گیرد علاوه بر حفاظت از جان پدرش، به ارتش چین بپیوندد، تا به پیروزی کشور در برابر دشمنان کمک کند.

فیلم اکشن حماسی مولان بازسازی یک فیلم زنده-اکشن به همین نام است که در سال ۱۹۹۸ از یک داستان پری چینی به نام

بالاد مولان اقتباس شده است. نظرات متناقض زیادی در مورد مولان وجود دارد، با این حال، علی رغم اینکه بیشتر منتقدان فیلم

معتقدند کیفیت نسخه زنده-اکشن فیلم بسیار بیشتر از بازسازی نسخه ۲۰۲۰ است. با این حال این فیلم برای طرفداران

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسورداستان های حماسی چینی و افرادی که از نسخه قدیمی لذت برده اند سرگرم کننده است و نمی توان آن را برچسب فیلم خیلی بدی گرفت.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

به طور کلی مولان با درهم و برهمی آشکار در بسیاری از بخش های آن مبارزه می کند، اما هنوز هم می تواند یکی از بهترین فیلم های اکشن سال گذشته باشد.

این فیلم توسط کریس بانر، جیک وینر و جیسون تی رید ساخته شده است که یک شکست مالی بزرگ برای سازنده آن، شرکت والت دیزنی است.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

بودجه مولان 200 میلیون دلار اعلام شد، که تنها 70 میلیون دلار در باکس آفیس ناخالص است. این شکست ممکن است برای شرکت بزرگی مانند والت دیزنی قابل توجه نباشد، اما اشاره می کند که فیلم با استقبال خوبی مواجه نشده است.

Project Power

خلاصه داستان: در نیواورلاندو آمریکا قرصی بین مردم توزیع می شود که می تواند ابرقدرت های هر فرد را در داخل بدنش فعال کند.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

این امر نرخ جرم و جنایت در شهر را تا حد زیادی افزایش می دهد و به همین دلیل یک افسر پلیس محلی به دنبال تولیدکننده قرص می رود تا از ساخت و ساز بیشتر جلوگیری کند.

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسورمهم ترین ویژگی فیلم پروژه قدرت، روشن بودن وظیفه اش با خودش است. سازندگان این فیلم دقیقا می دانند که از این فیلم چه انتظاری دارند و مهم تر از آن می دانند که بیننده از آن چه انتظاری دارد.

داستان فیلم داستانی جدید و غیر کلیشه ای است که به خوبی به آن پرداخته می شود. یک داستان جدید در دنیای ابرقهرمانان؛ دنیایی پر از کلیشه و داستان های رنگارنگ و لعاب دار.

پروژه پاور در کنار شخصیت پردازی قابل قبول، داستان خود را به خوبی و با سرعت و هیجان بسیار بالا توسعه می دهد تا بیننده حوصله اش سر نرود.بهترین سایت دانلود فیلم و سریال خارجی بدون سانسور

fa_IRPersian